
Gembird A-DVID-VGAF-01 video cable adapter 0.2 m DVI-D VGA (D-Sub) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: A-DVID-VGAF-01
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.07kg
16.84€ (32.93лв.)
без ДДС: 14.03€ (27.44лв.)
Етикети:
Gembird A-DVID-VGAF-01 video cable adapter 0.2 m DVI-D VGA (D-Sub) Black
, A-DVID-VGAF-01
, GEMBIRD
, Адаптери
, Кабели и адаптери
, купете Gembird A-DVID-VGAF-01 video cable adapter 0.2 m DVI-D VGA (D-Sub) Black
, цена Gembird A-DVID-VGAF-01 video cable adapter 0.2 m DVI-D VGA (D-Sub) Black
, оферти Gembird A-DVID-VGAF-01 video cable adapter 0.2 m DVI-D VGA (D-Sub) Black
, ревю Gembird A-DVID-VGAF-01 video cable adapter 0.2 m DVI-D VGA (D-Sub) Black
, промоция Gembird A-DVID-VGAF-01 video cable adapter 0.2 m DVI-D VGA (D-Sub) Black
, онлайн магазин Gembird A-DVID-VGAF-01 video cable adapter 0.2 m DVI-D VGA (D-Sub) Black
, поръчай Gembird A-DVID-VGAF-01 video cable adapter 0.2 m DVI-D VGA (D-Sub) Black
, Gembird A-DVID-VGAF-01 video cable adapter 0.2 m DVI-D VGA (D-Sub) Black мнения
, Gembird A-DVID-VGAF-01 video cable adapter 0.2 m DVI-D VGA (D-Sub) Black сравнение
, евтин Адаптери
, топ Адаптери
, най-добър Адаптери
, нов Адаптери
, gembird {ucfirst}адаптери
, оригинален Gembird A-DVID-VGAF-01 video cable adapter 0.2 m DVI-D VGA (D-Sub) Black
, гаранция Gembird A-DVID-VGAF-01 video cable adapter 0.2 m DVI-D VGA (D-Sub) Black
, бърза доставка Gembird A-DVID-VGAF-01 video cable adapter 0.2 m DVI-D VGA (D-Sub) Black
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Адаптери
, адаптери в българия
, адаптери techmag
, онлайн поръчка Адаптери
, магазин за Адаптери
, топ оферти Адаптери
, GEMBIRD A-DVID-VGAF-01 характеристики
, GEMBIRD A-DVID-VGAF-01 спецификации
, GEMBIRD A-DVID-VGAF-01 review
, GEMBIRD A-DVID-VGAF-01 сравнение
, GEMBIRD A-DVID-VGAF-01 отзиви
, GEMBIRD A-DVID-VGAF-01 намаление
| Cable length: | 0.2 m |
| Product colour: | Black |
| Supported graphics resolutions: | 1024 x 768 (XGA), 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 1200 (UXGA), 1280 x 800 (WXGA), 1920 x 1200 (WUXGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 800 x 600 (SVGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 960, 1280 x 768 (WXGA), 1680 x 1050 (WSXGA+) |
| Supported video modes: | 480i, 768p, 1080i, 576i, 960p, 576p, 480p, 1080p |
| Connector 2: | VGA (D-Sub) |
| Connector 2 gender: | Female |
| Connector 1: | DVI-D |
| Connector 1 gender: | Male |
| Weight: | 50 g |
| Package width: | 125 mm |
| Package height: | 20 mm |
| Package type: | Polybag |
| Cable colour: | Black |
| Sustainability certificates: | RoHS |









