
Garmin Venu X1 5.08 cm (2") AMOLED Digital 448 x 486 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: SIAGARZEG0383
- Тегло: 0.15kg
- SKU: SIAGARZEG0383
668.63€ (1,307.72лв.)
без ДДС: 557.19€ (1,089.77лв.)
![]() |
12 x 63.14 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Garmin Venu X1 5.08 cm (2) AMOLED Digital 448 x 486 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, SIAGARZEG0383
, Garmin
, Офис
, Дом & Градина
, купете Garmin Venu X1 5.08 cm (2) AMOLED Digital 448 x 486 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, цена Garmin Venu X1 5.08 cm (2) AMOLED Digital 448 x 486 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, оферти Garmin Venu X1 5.08 cm (2) AMOLED Digital 448 x 486 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, ревю Garmin Venu X1 5.08 cm (2) AMOLED Digital 448 x 486 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, промоция Garmin Venu X1 5.08 cm (2) AMOLED Digital 448 x 486 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, онлайн магазин Garmin Venu X1 5.08 cm (2) AMOLED Digital 448 x 486 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, поръчай Garmin Venu X1 5.08 cm (2) AMOLED Digital 448 x 486 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, Garmin Venu X1 5.08 cm (2) AMOLED Digital 448 x 486 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite) мнения
, Garmin Venu X1 5.08 cm (2) AMOLED Digital 448 x 486 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite) сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, garmin {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Garmin Venu X1 5.08 cm (2) AMOLED Digital 448 x 486 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, гаранция Garmin Venu X1 5.08 cm (2) AMOLED Digital 448 x 486 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, бърза доставка Garmin Venu X1 5.08 cm (2) AMOLED Digital 448 x 486 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, Garmin цена
, Garmin промоция
, Garmin отстъпка
, Garmin Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Garmin SIAGARZEG0383 характеристики
, Garmin SIAGARZEG0383 спецификации
, Garmin SIAGARZEG0383 review
, Garmin SIAGARZEG0383 сравнение
, Garmin SIAGARZEG0383 отзиви
, Garmin SIAGARZEG0383 намаление
EAN: 753759342777
MPN: 010-02980-03
Technical Specifications
| Ambient light sensor | Yes |
| Timer | Yes |
| Alarm clock | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Heart rate monitor | Yes |
| Personal goals | Yes |
| SMS notifications | Yes |
| Heart rate sensor type | Optical |
| Call notifications | Yes |
| Recommended activity | Swimming |
| Recommended activity | Golf |
| Recommended activity | Cycling |
| Recommended activity | Rowing |
| Recommended activity | Running |
| Recommended activity | Fitness |
| Recommended activity | Climbing |
| Smart notifications | Yes |
| Calendar notifications | Yes |
| Quality of sleep | Yes |
| Heart rate contact sensors | Yes |
| Activity tracker | Yes |
| Music player | Yes |
| Stopwatch | Yes |
| Heart rate measuring | Automatic |
| Stress monitoring function | Yes |
| Weather display | Yes |
| Vibrating motor | Yes |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Colour name | Slate |
| Market positioning | Smartwatch |
| Band colour | Grey |
| Closure type | Single prong strap buckle |
| Shape | Rectangular |
| Watch case colour | Grey |
| Buckle colour | Black |
| Water resistance | 5 ATM |
| Band material | Silicone |
| Suggested gender | Any gender |
| Removable strap | Yes |
| Battery life (max) | 264 h |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery life | 11 day(s) |
| Battery life (GPS mode) | 26 h |
| Thickness | 7.9 mm |
| Width | 46 mm |
| Weight | 34 g |
| Depth | 41 mm |
| GPS (satellite) | Yes |
| Mobile network connection | No |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| ANT+ enabled | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Mobile operating systems supported | iOS |
| Package type | Box |
| Packaging content | Garmin Venu Sq 2 Music, JABRA Elite 3 Active |
| Manual | Yes |
| Rounded display corners | Yes |
| Touchscreen | Yes |
| Colour display | Yes |
| Display resolution | 448 x 486 pixels |
| Display type | Digital |
| Display technology | AMOLED |
| Display diagonal | 5.08 cm (2") |
| Always-on display | Yes |
| Headphone connectivity | Bluetooth |
| USB port | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 8.5 x 11 x 9 cm
Weight: 0.15 kg

