





G.Skill Trident Z Royal F4-4000C18D-32GTRS memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR4 4000 MHz – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: F4-4000C18D-32GTRS
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.24kg
0.00€ (0.00лв.)
без ДДС: 0.00€ (0.00лв.)
Етикети:
G.Skill Trident Z Royal F4-4000C18D-32GTRS memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR4 4000 MHz
, F4-4000C18D-32GTRS
, G.SKILL
, Оперативна памет
, PC компоненти
, купете G.Skill Trident Z Royal F4-4000C18D-32GTRS memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR4 4000 MHz
, цена G.Skill Trident Z Royal F4-4000C18D-32GTRS memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR4 4000 MHz
, оферти G.Skill Trident Z Royal F4-4000C18D-32GTRS memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR4 4000 MHz
, ревю G.Skill Trident Z Royal F4-4000C18D-32GTRS memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR4 4000 MHz
, промоция G.Skill Trident Z Royal F4-4000C18D-32GTRS memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR4 4000 MHz
, онлайн магазин G.Skill Trident Z Royal F4-4000C18D-32GTRS memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR4 4000 MHz
, поръчай G.Skill Trident Z Royal F4-4000C18D-32GTRS memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR4 4000 MHz
, G.Skill Trident Z Royal F4-4000C18D-32GTRS memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR4 4000 MHz мнения
, G.Skill Trident Z Royal F4-4000C18D-32GTRS memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR4 4000 MHz сравнение
, евтин Оперативна памет
, топ Оперативна памет
, най-добър Оперативна памет
, нов Оперативна памет
, g.skill {ucfirst}оперативна памет
, оригинален G.Skill Trident Z Royal F4-4000C18D-32GTRS memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR4 4000 MHz
, гаранция G.Skill Trident Z Royal F4-4000C18D-32GTRS memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR4 4000 MHz
, бърза доставка G.Skill Trident Z Royal F4-4000C18D-32GTRS memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR4 4000 MHz
, G.SKILL цена
, G.SKILL промоция
, G.SKILL отстъпка
, G.SKILL Оперативна памет
, оперативна памет в българия
, оперативна памет techmag
, онлайн поръчка Оперативна памет
, магазин за Оперативна памет
, топ оферти Оперативна памет
, G.SKILL F4-4000C18D-32GTRS характеристики
, G.SKILL F4-4000C18D-32GTRS спецификации
, G.SKILL F4-4000C18D-32GTRS review
, G.SKILL F4-4000C18D-32GTRS сравнение
, G.SKILL F4-4000C18D-32GTRS отзиви
, G.SKILL F4-4000C18D-32GTRS намаление
| Buffered memory type: | Unregistered (unbuffered) |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory layout (modules x size): | 2 x 16 GB |
| SPD profile: | Yes |
| Memory clock speed: | 4000 MHz |
| CAS latency: | 18 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP): | Yes |
| Memory voltage: | 1.4 V |
| Component for: | PC/Server |
| Internal memory: | 32 GB |
| ECC: | No |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version: | 2.0 |
| Harmonized System (HS) code: | 84733020 |








