







G.Skill RipjawsX GS-F3-1600C9D-8GRSL memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR3L 1600 MHz
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PAMGSKSOO0002
- Тегло: 0.05kg
- SKU: PAMGSKSOO0002
45.64€ (89.26лв.)
без ДДС: 38.03€ (74.38лв.)
Етикети:
G.Skill RipjawsX GS-F3-1600C9D-8GRSL memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR3L 1600 MHz
, PAMGSKSOO0002
, G.SKILL
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете G.Skill RipjawsX GS-F3-1600C9D-8GRSL memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR3L 1600 MHz
, цена G.Skill RipjawsX GS-F3-1600C9D-8GRSL memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR3L 1600 MHz
, оферти G.Skill RipjawsX GS-F3-1600C9D-8GRSL memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR3L 1600 MHz
, ревю G.Skill RipjawsX GS-F3-1600C9D-8GRSL memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR3L 1600 MHz
, промоция G.Skill RipjawsX GS-F3-1600C9D-8GRSL memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR3L 1600 MHz
, онлайн магазин G.Skill RipjawsX GS-F3-1600C9D-8GRSL memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR3L 1600 MHz
, поръчай G.Skill RipjawsX GS-F3-1600C9D-8GRSL memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR3L 1600 MHz
, G.Skill RipjawsX GS-F3-1600C9D-8GRSL memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR3L 1600 MHz мнения
, G.Skill RipjawsX GS-F3-1600C9D-8GRSL memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR3L 1600 MHz сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, g.skill {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален G.Skill RipjawsX GS-F3-1600C9D-8GRSL memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR3L 1600 MHz
, гаранция G.Skill RipjawsX GS-F3-1600C9D-8GRSL memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR3L 1600 MHz
, бърза доставка G.Skill RipjawsX GS-F3-1600C9D-8GRSL memory module 8 GB 2 x 4 GB DDR3L 1600 MHz
, G.SKILL цена
, G.SKILL промоция
, G.SKILL отстъпка
, G.SKILL Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, G.SKILL PAMGSKSOO0002 характеристики
, G.SKILL PAMGSKSOO0002 спецификации
, G.SKILL PAMGSKSOO0002 review
, G.SKILL PAMGSKSOO0002 сравнение
, G.SKILL PAMGSKSOO0002 отзиви
, G.SKILL PAMGSKSOO0002 намаление
EAN: 848354009993
MPN: F3-1600C9D-8GRSL
Technical Specifications
| Internal memory | 8 GB |
| Memory channels | Dual-channel |
| CAS latency | 9 |
| Backlight | No |
| Internal memory type | DDR3L |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Component for | Laptop |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 4 GB |
| Memory voltage | 1.35 V |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 2 x 14.4 x 15.5 cm
Weight: 0.048 kg




