

-28 %


Farmina Pet Food N&D Pumpkin feline Adult 1.5kg cats dry food Chicken – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PND0150014
- Тегло: 1.52kg
30.83€ (60.29лв.)
42.68€ (83.48лв.)
без ДДС: 25.69€ (50.25лв.)
Етикети:
Farmina Pet Food N&D Pumpkin feline Adult 1.5kg cats dry food Chicken
, PND0150014
, Farmina
, Храна за котки
, Домашни любимци
, купете Farmina Pet Food N&D Pumpkin feline Adult 1.5kg cats dry food Chicken
, цена Farmina Pet Food N&D Pumpkin feline Adult 1.5kg cats dry food Chicken
, оферти Farmina Pet Food N&D Pumpkin feline Adult 1.5kg cats dry food Chicken
, ревю Farmina Pet Food N&D Pumpkin feline Adult 1.5kg cats dry food Chicken
, промоция Farmina Pet Food N&D Pumpkin feline Adult 1.5kg cats dry food Chicken
, онлайн магазин Farmina Pet Food N&D Pumpkin feline Adult 1.5kg cats dry food Chicken
, поръчай Farmina Pet Food N&D Pumpkin feline Adult 1.5kg cats dry food Chicken
, Farmina Pet Food N&D Pumpkin feline Adult 1.5kg cats dry food Chicken мнения
, Farmina Pet Food N&D Pumpkin feline Adult 1.5kg cats dry food Chicken сравнение
, евтин Храна за котки
, топ Храна за котки
, най-добър Храна за котки
, нов Храна за котки
, farmina {ucfirst}храна за котки
, оригинален Farmina Pet Food N&D Pumpkin feline Adult 1.5kg cats dry food Chicken
, гаранция Farmina Pet Food N&D Pumpkin feline Adult 1.5kg cats dry food Chicken
, бърза доставка Farmina Pet Food N&D Pumpkin feline Adult 1.5kg cats dry food Chicken
, Farmina цена
, Farmina промоция
, Farmina отстъпка
, Farmina Храна за котки
, храна за котки в българия
, храна за котки techmag
, онлайн поръчка Храна за котки
, магазин за Храна за котки
, топ оферти Храна за котки
, Farmina PND0150014 характеристики
, Farmina PND0150014 спецификации
, Farmina PND0150014 review
, Farmina PND0150014 сравнение
, Farmina PND0150014 отзиви
, Farmina PND0150014 намаление
| Age of the pet : | Adult |
| Product category : | Dry food |
| Includes vitamins: | Vitamin D3, Vitamin E |
| Weight: | 1.5 kg |
| Health effects: | General health |
| Package type: | Sack |
| Pet food flavor: | Chicken |
| Pet life stage: | Mature |
| Main flavor: | Poultry, Venison |
| Additional features: | Food hypersensitivity |
| Series : | FARMINA N&D Pumpkin |
| Category: | For cat |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Package weight: | 5 kg |
| Crude fibres: | 1.8% |
| Fat content: | 20% |
| Vitamin C content: | 300 mg/kg |
| Phosphorus: | 1.3% |
| Protein: | 44% |
| Crude ash: | 8.7% |
| Riboflavin (vitamin B2) content: | 20 mg/kg |
| Vitamin E content: | 600 mg/kg |
| Calcium: | 1.5% |
| Vitamin A content: | 1800 IU/kg |
| Taurine content: | 400 mg/kg |
| Vitamin D3 content: | 1200 IU/kg |









