
FARMINA N&D Ocean Dog Salmon, Cod, Cantaloupe, Melon Adult Medium&Maxi - dry dog food - 12 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PND1200062
- Тегло: 12.30kg
113.86€ (222.68лв.)
без ДДС: 94.88€ (185.57лв.)
![]() |
12 x 10.75 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
FARMINA N&D Ocean Dog Salmon
, Cod
, Cantaloupe
, Melon Adult Medium&Maxi - dry dog food - 12 kg
, PND1200062
, Farmina
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете FARMINA N&D Ocean Dog Salmon
, Cod
, Cantaloupe
, Melon Adult Medium&Maxi - dry dog food - 12 kg
, цена FARMINA N&D Ocean Dog Salmon
, Cod
, Cantaloupe
, Melon Adult Medium&Maxi - dry dog food - 12 kg
, оферти FARMINA N&D Ocean Dog Salmon
, Cod
, Cantaloupe
, Melon Adult Medium&Maxi - dry dog food - 12 kg
, ревю FARMINA N&D Ocean Dog Salmon
, Cod
, Cantaloupe
, Melon Adult Medium&Maxi - dry dog food - 12 kg
, промоция FARMINA N&D Ocean Dog Salmon
, Cod
, Cantaloupe
, Melon Adult Medium&Maxi - dry dog food - 12 kg
, онлайн магазин FARMINA N&D Ocean Dog Salmon
, Cod
, Cantaloupe
, Melon Adult Medium&Maxi - dry dog food - 12 kg
, поръчай FARMINA N&D Ocean Dog Salmon
, Cod
, Cantaloupe
, Melon Adult Medium&Maxi - dry dog food - 12 kg
, FARMINA N&D Ocean Dog Salmon
, Cod
, Cantaloupe
, Melon Adult Medium&Maxi - dry dog food - 12 kg мнения
, FARMINA N&D Ocean Dog Salmon
, Cod
, Cantaloupe
, Melon Adult Medium&Maxi - dry dog food - 12 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, farmina {ucfirst}храна за кучета
, оригинален FARMINA N&D Ocean Dog Salmon
, Cod
, Cantaloupe
, Melon Adult Medium&Maxi - dry dog food - 12 kg
, гаранция FARMINA N&D Ocean Dog Salmon
, Cod
, Cantaloupe
, Melon Adult Medium&Maxi - dry dog food - 12 kg
, бърза доставка FARMINA N&D Ocean Dog Salmon
, Cod
, Cantaloupe
, Melon Adult Medium&Maxi - dry dog food - 12 kg
, Farmina цена
, Farmina промоция
, Farmina отстъпка
, Farmina Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Farmina PND1200062 характеристики
, Farmina PND1200062 спецификации
, Farmina PND1200062 review
, Farmina PND1200062 сравнение
, Farmina PND1200062 отзиви
, Farmina PND1200062 намаление
| Series : | FARMINA N&D Ocean Canine |
| Additional features: | Sterilization, Chicken-free, Gluten-free, Grain-free, Hair and skin, General health |
| Seasonal offer: | Spring |
| Age of the pet : | Adult |
| Size of breed: | Medium breed 10 - 25 kg, Large breed 25 - 45 kg, Large breed +45 kg |
| Category: | For dog |
| Product category : | Dry food |
| Main flavor: | Salmon, Fish |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Pet life stage: | Mature |
| Preservative free: | Y |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Weight: | 12 kg |
| Animal type(s): | Dog |
| Health effects: | General health |
| Sugar free: | Yes |
| Breed size: | Medium and large (11-44 kg) |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Gluten free: | Yes |
| Dog breed: | All breeds of medium and large dogs |
| Soy free: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| No artificial colours: | Yes |
| Lactose free: | Yes |
| Pet food flavor: | Cantaloupe melon, Salmon, Cod |
| Crude ash: | 8.5% |
| Fat content: | 18% |
| Moisture content: | 9% |
| Crude fibres: | 2.9% |
| Protein: | 30% |










