
FARMINA N&D DOG LAMB&PUMPKIN&BLUEBERRY ADULT 285g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PND285014
- Тегло: 0.34kg
16.42€ (32.11лв.)
без ДДС: 13.68€ (26.76лв.)
Етикети:
FARMINA N&D DOG LAMB&PUMPKIN&BLUEBERRY ADULT 285g
, PND285014
, Farmina
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете FARMINA N&D DOG LAMB&PUMPKIN&BLUEBERRY ADULT 285g
, цена FARMINA N&D DOG LAMB&PUMPKIN&BLUEBERRY ADULT 285g
, оферти FARMINA N&D DOG LAMB&PUMPKIN&BLUEBERRY ADULT 285g
, ревю FARMINA N&D DOG LAMB&PUMPKIN&BLUEBERRY ADULT 285g
, промоция FARMINA N&D DOG LAMB&PUMPKIN&BLUEBERRY ADULT 285g
, онлайн магазин FARMINA N&D DOG LAMB&PUMPKIN&BLUEBERRY ADULT 285g
, поръчай FARMINA N&D DOG LAMB&PUMPKIN&BLUEBERRY ADULT 285g
, FARMINA N&D DOG LAMB&PUMPKIN&BLUEBERRY ADULT 285g мнения
, FARMINA N&D DOG LAMB&PUMPKIN&BLUEBERRY ADULT 285g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, farmina {ucfirst}храна за кучета
, оригинален FARMINA N&D DOG LAMB&PUMPKIN&BLUEBERRY ADULT 285g
, гаранция FARMINA N&D DOG LAMB&PUMPKIN&BLUEBERRY ADULT 285g
, бърза доставка FARMINA N&D DOG LAMB&PUMPKIN&BLUEBERRY ADULT 285g
, Farmina цена
, Farmina промоция
, Farmina отстъпка
, Farmina Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Farmina PND285014 характеристики
, Farmina PND285014 спецификации
, Farmina PND285014 review
, Farmina PND285014 сравнение
, Farmina PND285014 отзиви
, Farmina PND285014 намаление
| Gluten free: | Yes |
| Dog breed: | Any breed |
| Pet food flavor: | Bilberry, Lamb, Pumpkin |
| Pet life stage: | Mature |
| Package type: | Can |
| Soy free: | Yes |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Dosage form: | Solid |
| Preservative free: | Y |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Sugar free: | No data available |
| Weight: | 285 g |
| Animal type(s): | Dog |
| Health effects: | General health |
| Lactose free: | Yes |
| Additional features: | General health |
| Weight range: | 201 g - 499 g |
| Category: | For dog |
| No artificial colours: | Yes |
| Series : | FARMINA N&D Pumpkin |
| Product category : | Wet food |
| Main flavor: | Lamb |
| Crude ash: | 2.4% |
| Crude fibres: | 1% |
| Fat content: | 7% |
| Protein: | 11% |
| Moisture content: | 75% |









