
EUKANUBA Daily Care Adult Mono Protein Salmon - dry dog food - 12 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPEUKKAS0003
- Тегло: 12.05kg
71.03€ (138.92лв.)
без ДДС: 59.19€ (115.77лв.)
Етикети:
EUKANUBA Daily Care Adult Mono Protein Salmon - dry dog food - 12 kg
, DLPEUKKAS0003
, EUKANUBA
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете EUKANUBA Daily Care Adult Mono Protein Salmon - dry dog food - 12 kg
, цена EUKANUBA Daily Care Adult Mono Protein Salmon - dry dog food - 12 kg
, оферти EUKANUBA Daily Care Adult Mono Protein Salmon - dry dog food - 12 kg
, ревю EUKANUBA Daily Care Adult Mono Protein Salmon - dry dog food - 12 kg
, промоция EUKANUBA Daily Care Adult Mono Protein Salmon - dry dog food - 12 kg
, онлайн магазин EUKANUBA Daily Care Adult Mono Protein Salmon - dry dog food - 12 kg
, поръчай EUKANUBA Daily Care Adult Mono Protein Salmon - dry dog food - 12 kg
, EUKANUBA Daily Care Adult Mono Protein Salmon - dry dog food - 12 kg мнения
, EUKANUBA Daily Care Adult Mono Protein Salmon - dry dog food - 12 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, eukanuba {ucfirst}храна за кучета
, оригинален EUKANUBA Daily Care Adult Mono Protein Salmon - dry dog food - 12 kg
, гаранция EUKANUBA Daily Care Adult Mono Protein Salmon - dry dog food - 12 kg
, бърза доставка EUKANUBA Daily Care Adult Mono Protein Salmon - dry dog food - 12 kg
, EUKANUBA цена
, EUKANUBA промоция
, EUKANUBA отстъпка
, EUKANUBA Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, EUKANUBA DLPEUKKAS0003 характеристики
, EUKANUBA DLPEUKKAS0003 спецификации
, EUKANUBA DLPEUKKAS0003 review
, EUKANUBA DLPEUKKAS0003 сравнение
, EUKANUBA DLPEUKKAS0003 отзиви
, EUKANUBA DLPEUKKAS0003 намаление
| Additional features: | Monoprotein, Allergy |
| Series : | EUKANUBA Daily Care |
| Age of the pet : | Adult |
| Product category : | Dry food |
| Category: | For dog |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Main flavor: | Salmon, Fish |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Weight: | 12 kg |
| Dosage form: | Solid |
| Soy free: | Yes |
| Gluten free: | Yes |
| No artificial colours: | Yes |
| Lactose free: | Yes |
| Dog breed: | Any breed |
| Pet life stage: | Mature |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Health effects: | Allergy treatment |
| Pet specific needs: | Food alergy |
| Sugar free: | No data available |
| Pet food flavor: | Salmon |
| Animal type(s): | Dog |
| Preservative free: | No data available |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Crude ash: | 6.9% |
| Fat content: | 12% |
| Protein: | 24% |
| Crude fibres: | 2.4% |





