







EUKANUBA Adult Small/Medium Salmon & Barley - dry dog food - 12kg
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPEUKKAS0046
- Тегло: 12.05kg
- SKU: DLPEUKKAS0046
78.29€ (153.12лв.)
без ДДС: 65.24€ (127.60лв.)
![]() |
12 x 7.39 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
EUKANUBA Adult Small/Medium Salmon & Barley - dry dog food - 12kg
, DLPEUKKAS0046
, EUKANUBA
, Офис
, Дом & Градина
, купете EUKANUBA Adult Small/Medium Salmon & Barley - dry dog food - 12kg
, цена EUKANUBA Adult Small/Medium Salmon & Barley - dry dog food - 12kg
, оферти EUKANUBA Adult Small/Medium Salmon & Barley - dry dog food - 12kg
, ревю EUKANUBA Adult Small/Medium Salmon & Barley - dry dog food - 12kg
, промоция EUKANUBA Adult Small/Medium Salmon & Barley - dry dog food - 12kg
, онлайн магазин EUKANUBA Adult Small/Medium Salmon & Barley - dry dog food - 12kg
, поръчай EUKANUBA Adult Small/Medium Salmon & Barley - dry dog food - 12kg
, EUKANUBA Adult Small/Medium Salmon & Barley - dry dog food - 12kg мнения
, EUKANUBA Adult Small/Medium Salmon & Barley - dry dog food - 12kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, eukanuba {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален EUKANUBA Adult Small/Medium Salmon & Barley - dry dog food - 12kg
, гаранция EUKANUBA Adult Small/Medium Salmon & Barley - dry dog food - 12kg
, бърза доставка EUKANUBA Adult Small/Medium Salmon & Barley - dry dog food - 12kg
, EUKANUBA цена
, EUKANUBA промоция
, EUKANUBA отстъпка
, EUKANUBA Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, EUKANUBA DLPEUKKAS0046 характеристики
, EUKANUBA DLPEUKKAS0046 спецификации
, EUKANUBA DLPEUKKAS0046 review
, EUKANUBA DLPEUKKAS0046 сравнение
, EUKANUBA DLPEUKKAS0046 отзиви
, EUKANUBA DLPEUKKAS0046 намаление
EAN: 8710255202006
Technical Specifications
| Sugar free | Yes |
| Package type | Sack |
| Dosage form | Solid |
| Dog breed | All breeds of small dogs |
| Dog breed | All breeds of medium-sized dogs |
| Soy free | Yes |
| Pet specific needs | Proper digestion |
| Pet specific needs | Protection of muscle mass |
| Gluten free | No |
| Weight | 12 kg |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Series | EUKANUBA Daily Care |
| Weight range | 10 kg - 15,9 kg |
| Category | For dog |
| Additional features | Digestive support |
| Additional features | Muscle building |
| Additional features | General health |
| Main flavor | Salmon |
| Age of the pet | Adult |
| No artificial colours | Yes |
| Product category | Dry food |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Crude fibres | 2.2% |
| Crude ash | 6.6% |
| Protein | 25% |
| Fat content | 15% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 8 x 38 x 70 cm
Weight: 12.05 kg

