
-28 %
EUKANUBA Breed Specific Adult Yorkshire Terrier - dry dog food - 2 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPEUKKAS0004
- Тегло: 2.04kg
13.79€ (26.97лв.)
19.09€ (37.34лв.)
без ДДС: 11.49€ (22.47лв.)
Етикети:
EUKANUBA Breed Specific Adult Yorkshire Terrier - dry dog food - 2 kg
, DLPEUKKAS0004
, EUKANUBA
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете EUKANUBA Breed Specific Adult Yorkshire Terrier - dry dog food - 2 kg
, цена EUKANUBA Breed Specific Adult Yorkshire Terrier - dry dog food - 2 kg
, оферти EUKANUBA Breed Specific Adult Yorkshire Terrier - dry dog food - 2 kg
, ревю EUKANUBA Breed Specific Adult Yorkshire Terrier - dry dog food - 2 kg
, промоция EUKANUBA Breed Specific Adult Yorkshire Terrier - dry dog food - 2 kg
, онлайн магазин EUKANUBA Breed Specific Adult Yorkshire Terrier - dry dog food - 2 kg
, поръчай EUKANUBA Breed Specific Adult Yorkshire Terrier - dry dog food - 2 kg
, EUKANUBA Breed Specific Adult Yorkshire Terrier - dry dog food - 2 kg мнения
, EUKANUBA Breed Specific Adult Yorkshire Terrier - dry dog food - 2 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, eukanuba {ucfirst}храна за кучета
, оригинален EUKANUBA Breed Specific Adult Yorkshire Terrier - dry dog food - 2 kg
, гаранция EUKANUBA Breed Specific Adult Yorkshire Terrier - dry dog food - 2 kg
, бърза доставка EUKANUBA Breed Specific Adult Yorkshire Terrier - dry dog food - 2 kg
, EUKANUBA цена
, EUKANUBA промоция
, EUKANUBA отстъпка
, EUKANUBA Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, EUKANUBA DLPEUKKAS0004 характеристики
, EUKANUBA DLPEUKKAS0004 спецификации
, EUKANUBA DLPEUKKAS0004 review
, EUKANUBA DLPEUKKAS0004 сравнение
, EUKANUBA DLPEUKKAS0004 отзиви
, EUKANUBA DLPEUKKAS0004 намаление
| Pet food flavor: | Chicken |
| Dosage form: | Solid |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Health effects: | General health |
| Sugar free: | No data available |
| Pet life stage: | Mature |
| Lactose free: | Yes |
| Breed size: | Small (2-10 kg) |
| Preservative free: | No data available |
| Soy free: | Yes |
| Weight: | 2 kg |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Dog breed: | Yorkshire Terrier |
| Animal type(s): | Dog |
| Gluten free: | No |
| No artificial colours: | Yes |
| Main flavor: | Chicken |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Additional features: | General health |
| Seasonal offer: | Spring |
| Age of the pet : | Adult |
| Product category : | Dry food |
| Series : | EUKANUBA Breed Specific |
| Category: | For dog |
| Protein: | 28% |
| Fat content: | 18% |
| Crude fibres: | 1.9% |





