



Esperanza EHM003 LCD Baby Monitor 2.4" White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: EHM003
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.44kg
42.05€ (82.24лв.)
без ДДС: 35.04€ (68.53лв.)
Етикети:
Esperanza EHM003 LCD Baby Monitor 2.4 White
, EHM003
, Esperanza
, Бебефони
, Грижа и хигиена
, купете Esperanza EHM003 LCD Baby Monitor 2.4 White
, цена Esperanza EHM003 LCD Baby Monitor 2.4 White
, оферти Esperanza EHM003 LCD Baby Monitor 2.4 White
, ревю Esperanza EHM003 LCD Baby Monitor 2.4 White
, промоция Esperanza EHM003 LCD Baby Monitor 2.4 White
, онлайн магазин Esperanza EHM003 LCD Baby Monitor 2.4 White
, поръчай Esperanza EHM003 LCD Baby Monitor 2.4 White
, Esperanza EHM003 LCD Baby Monitor 2.4 White мнения
, Esperanza EHM003 LCD Baby Monitor 2.4 White сравнение
, евтин Бебефони
, топ Бебефони
, най-добър Бебефони
, нов Бебефони
, esperanza {ucfirst}бебефони
, оригинален Esperanza EHM003 LCD Baby Monitor 2.4 White
, гаранция Esperanza EHM003 LCD Baby Monitor 2.4 White
, бърза доставка Esperanza EHM003 LCD Baby Monitor 2.4 White
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Бебефони
, бебефони в българия
, бебефони techmag
, онлайн поръчка Бебефони
, магазин за Бебефони
, топ оферти Бебефони
, Esperanza EHM003 характеристики
, Esperanza EHM003 спецификации
, Esperanza EHM003 review
, Esperanza EHM003 сравнение
, Esperanza EHM003 отзиви
, Esperanza EHM003 намаление
| Adjustable viewing angle: | Yes |
| Menu languages: | English, Turkish, French, Spanish, Russian, German, Polish, Portuguese, Italian |
| Linked and in range indication: | Yes |
| Cable length: | 2.5 m |
| Night-light: | Yes |
| Product colour: | White |
| AC input voltage: | 100-240 V |
| Power source type: | AC, Battery |
| Battery type: | Lithium Polymer (LiPo) |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Battery capacity: | 750 mAh |
| Battery run time: | Up to 20 hours |
| Fernbedienung: | Y |
| Lullabies: | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Volume control: | Button |
| Two-way talk: | Yes |
| Number of lullabies: | 8 |
| Voice activation: | Yes |
| Number of languages: | 11 |
| Temperature sensor: | Yes |
| Maximum outdoor range: | 260 m |
| Motion detection function: | Yes |
| Maximum indoor range: | 50 m |
| Smartphone support: | No |
| Set contents: | Power supply x2 |
| Package type: | Box |
| Weight: | 83 g |
| Depth: | 17 mm |
| Power requirements: | 5V DC |
| Power consumption (max): | 200 mA |
| Display diagonal: | 6.1 cm (2.4") |
| Current: | 1000 mA |
| Width: | 59 mm |
| Display resolution: | 320 x 240 pixels |
| Height: | 112 mm |
| Wall mountable: | No |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Weight: | 63 g |
| Sensor type: | CMOS |
| Depth: | 670 mm |
| Power requirements: | 5V DC |
| Width: | 67 mm |
| Power consumption (max): | 200 mA |
| Digital zoom capability: | N |
| Current: | 1000 mA |
| Digital zoom: | 2x |
| Display resolution: | 640 x 480 pixels |
| Height: | 105 mm |
| Night mode: | Yes |
| VOX function: | Y |
| Additional information: | Night visibility range: +5m |
| Low battery alert: | Yes |
| Auto out of range warning: | Yes |
| Sound-level lights: | Yes |
| LED indicators: | Yes |
| Battery charge indicator: | Yes |
| Battery low indication: | Yes |





