



Esperanza EHM002 LCD Baby Monitor 3,2" White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: EHM002
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.45kg
55.68€ (108.90лв.)
без ДДС: 46.40€ (90.75лв.)
Етикети:
Esperanza EHM002 LCD Baby Monitor 3
, 2 White
, EHM002
, Esperanza
, Бебефони
, Грижа и хигиена
, купете Esperanza EHM002 LCD Baby Monitor 3
, 2 White
, цена Esperanza EHM002 LCD Baby Monitor 3
, 2 White
, оферти Esperanza EHM002 LCD Baby Monitor 3
, 2 White
, ревю Esperanza EHM002 LCD Baby Monitor 3
, 2 White
, промоция Esperanza EHM002 LCD Baby Monitor 3
, 2 White
, онлайн магазин Esperanza EHM002 LCD Baby Monitor 3
, 2 White
, поръчай Esperanza EHM002 LCD Baby Monitor 3
, 2 White
, Esperanza EHM002 LCD Baby Monitor 3
, 2 White мнения
, Esperanza EHM002 LCD Baby Monitor 3
, 2 White сравнение
, евтин Бебефони
, топ Бебефони
, най-добър Бебефони
, нов Бебефони
, esperanza {ucfirst}бебефони
, оригинален Esperanza EHM002 LCD Baby Monitor 3
, 2 White
, гаранция Esperanza EHM002 LCD Baby Monitor 3
, 2 White
, бърза доставка Esperanza EHM002 LCD Baby Monitor 3
, 2 White
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Бебефони
, бебефони в българия
, бебефони techmag
, онлайн поръчка Бебефони
, магазин за Бебефони
, топ оферти Бебефони
, Esperanza EHM002 характеристики
, Esperanza EHM002 спецификации
, Esperanza EHM002 review
, Esperanza EHM002 сравнение
, Esperanza EHM002 отзиви
, Esperanza EHM002 намаление
| Menu languages: | Russian, German, French, Turkish, Polish, Portuguese, English, Spanish, Italian |
| Linked and in range indication: | Yes |
| Adjustable viewing angle: | Yes |
| Cable length: | 2.5 m |
| Product colour: | White |
| Night-light: | Yes |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 100-240 V |
| Battery type: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Power source type: | AC, Battery |
| Battery capacity: | 750 mAh |
| Battery run time: | Up to 20 hours |
| Maximum indoor range: | 50 m |
| Number of languages: | 11 |
| Temperature sensor: | Yes |
| Voice activation: | Yes |
| Lullabies: | Yes |
| Maximum outdoor range: | 260 m |
| Smartphone support: | No |
| Built-in microphone: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Volume control: | Button |
| Number of lullabies: | 8 |
| Two-way talk: | Yes |
| Set contents: | Power supply x2 |
| Package type: | Box |
| Display diagonal: | 8.13 cm (3.2") |
| Display resolution: | 320 x 240 pixels |
| Width: | 70 mm |
| Current: | 1000 mA |
| Weight: | 100 g |
| Height: | 120 mm |
| Power consumption (max): | 200 mA |
| Power requirements: | 5V DC |
| Depth: | 17 mm |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Display resolution: | 640 x 480 pixels |
| Width: | 67 mm |
| Night mode: | Yes |
| Current: | 1000 mA |
| Weight: | 80 g |
| Digital zoom capability: | N |
| Height: | 106 mm |
| Digital zoom: | 2x |
| Power consumption (max): | 200 mA |
| Depth: | 67 mm |
| Sensor type: | CMOS |
| Power requirements: | 5V DC |
| VOX function: | Y |
| Additional information: | Night visibility range: +5m |
| Low battery alert: | Yes |
| LED indicators: | Yes |
| Sound-level lights: | Yes |
| Auto out of range warning: | Yes |
| Battery low indication: | Yes |
| Battery charge indicator: | Yes |





