





Epson L6260 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: C11CJ62402
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 8.20kg
450.95€ (881.98лв.)
без ДДС: 375.79€ (734.98лв.)
![]() |
12 x 42.58 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Epson L6260 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi
, C11CJ62402
, Epson
, Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, Принтери & Скенери
, купете Epson L6260 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi
, цена Epson L6260 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi
, оферти Epson L6260 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi
, ревю Epson L6260 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi
, промоция Epson L6260 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi
, онлайн магазин Epson L6260 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi
, поръчай Epson L6260 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi
, Epson L6260 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi мнения
, Epson L6260 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi сравнение
, евтин Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, топ Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, най-добър Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, нов Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, epson {ucfirst}мастиленоструйни мултифункционални устройства
, оригинален Epson L6260 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi
, гаранция Epson L6260 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi
, бърза доставка Epson L6260 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI 33 ppm Wi-Fi
, Epson цена
, Epson промоция
, Epson отстъпка
, Epson Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, мастиленоструйни мултифункционални устройства в българия
, мастиленоструйни мултифункционални устройства techmag
, онлайн поръчка Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, магазин за Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, топ оферти Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, Epson C11CJ62402 характеристики
, Epson C11CJ62402 спецификации
, Epson C11CJ62402 review
, Epson C11CJ62402 сравнение
, Epson C11CJ62402 отзиви
, Epson C11CJ62402 намаление
| Page description languages: | ESC/P-R |
| Printing colours: | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Number of print cartridges: | 4 |
| Duplex functions: | |
| Colour display: | Yes |
| Built-in display: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Home & office |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC): | 0.12 kWh/week |
| Power consumption (ready): | 5.3 W |
| Power consumption (copying): | 12 W |
| Power consumption (off): | 0.2 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (sleep): | 0.7 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Height: | 187 mm |
| Weight: | 5.7 kg |
| Depth: | 347 mm |
| Width: | 375 mm |
| Mobile printing technologies: | Epson Connect, Apple AirPrint |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Windows 7, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Included cartridge capacity (black): | 14000 pages |
| Included cartridge capacity (CMY): | 5200 pages |
| Cartridge(s) included: | Yes |
| Cables included: | AC |
| Direct printing: | Yes |
| USB port: | Yes |
| Borderless printing: | Yes |
| Duplex printing: | Yes |
| Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter): | 20 ppm |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter): | 33 ppm |
| Print technology: | Inkjet |
| Maximum resolution: | 4800 x 1200 DPI |
| Printing: | Colour printing |
| Print speed (ISO/IEC 24734) black: | 15 ppm |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour: | 8 ppm |
| Faxing: | No |
| Total input capacity: | 250 sheets |
| Total output capacity: | 30 sheets |
| Total number of input trays: | 1 |
| Multi-Purpose tray input capacity: | 250 sheets |
| Paper tray media types: | Photo paper, Plain paper |
| Non-ISO print media sizes: | Legal, Letter |
| ISO A-series sizes (A0...A9): | A5, A6, A4 |
| Envelopes sizes: | 10, DL, C6 |
| Photo paper sizes (imperial): | 9x13, 10x15 |
| Paper tray media weight: | 64 - 300 g/m² |
| Maximum ISO A-series paper size: | A4 |
| ISO B-series sizes (B0...B9): | B5 |
| Document formats supported: | |
| Scan technology: | CIS |
| Image formats supported: | BMP, JPEG, PNG, TIFF |
| Scanner type: | Flatbed scanner |
| Optical scanning resolution: | 1200 x 2400 DPI |
| Scanning: | Colour scanning |
| Scan to: | Cloud |











