





Dual smoke and carbon monoxide detector K10SCO – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: K10SCO
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.35kg
57.50€ (112.47лв.)
без ДДС: 47.92€ (93.72лв.)
Етикети:
Dual smoke and carbon monoxide detector K10SCO
, K10SCO
, Kidde
, Алармени системи
, Системи за сигурност
, купете Dual smoke and carbon monoxide detector K10SCO
, цена Dual smoke and carbon monoxide detector K10SCO
, оферти Dual smoke and carbon monoxide detector K10SCO
, ревю Dual smoke and carbon monoxide detector K10SCO
, промоция Dual smoke and carbon monoxide detector K10SCO
, онлайн магазин Dual smoke and carbon monoxide detector K10SCO
, поръчай Dual smoke and carbon monoxide detector K10SCO
, Dual smoke and carbon monoxide detector K10SCO мнения
, Dual smoke and carbon monoxide detector K10SCO сравнение
, евтин Алармени системи
, топ Алармени системи
, най-добър Алармени системи
, нов Алармени системи
, kidde {ucfirst}алармени системи
, оригинален Dual smoke and carbon monoxide detector K10SCO
, гаранция Dual smoke and carbon monoxide detector K10SCO
, бърза доставка Dual smoke and carbon monoxide detector K10SCO
, Kidde цена
, Kidde промоция
, Kidde отстъпка
, Kidde Алармени системи
, алармени системи в българия
, алармени системи techmag
, онлайн поръчка Алармени системи
, магазин за Алармени системи
, топ оферти Алармени системи
, Kidde K10SCO характеристики
, Kidde K10SCO спецификации
, Kidde K10SCO review
, Kidde K10SCO сравнение
, Kidde K10SCO отзиви
, Kidde K10SCO намаление
| Visual alarms: | Yes |
| Voice prompts: | Yes |
| Audible alarm: | Yes |
| Volume: | 85 dB |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Best uses: | Home, Office |
| Easy to install: | Yes |
| Product colour: | White |
| Detector type: | Carbon monoxide detector |
| Quantity: | 1 |
| Smoke detector: | Y |
| LED indicators: | Yes |
| Number of batteries: | 2 |
| Battery type: | AA |
| Power source: | Battery |
| Battery voltage: | 1.5 V |
| Batteries included: | Yes |
| Operating relative humidity (H-H): | 0 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Diameter: | 14.5 cm |
| Height: | 45 mm |
| Weight: | 360 g |







