


-33 %



Carbon monoxide alarm FireAngel FA3820 gas detector (FA3820-INT) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: FA3820-INT
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 0.14kg
45.92€ (89.82лв.)
68.88€ (134.72лв.)
без ДДС: 38.27€ (74.85лв.)
Етикети:
Carbon monoxide alarm FireAngel FA3820 gas detector (FA3820-INT)
, FA3820-INT
, FireAngel
, Алармени системи
, Системи за сигурност
, купете Carbon monoxide alarm FireAngel FA3820 gas detector (FA3820-INT)
, цена Carbon monoxide alarm FireAngel FA3820 gas detector (FA3820-INT)
, оферти Carbon monoxide alarm FireAngel FA3820 gas detector (FA3820-INT)
, ревю Carbon monoxide alarm FireAngel FA3820 gas detector (FA3820-INT)
, промоция Carbon monoxide alarm FireAngel FA3820 gas detector (FA3820-INT)
, онлайн магазин Carbon monoxide alarm FireAngel FA3820 gas detector (FA3820-INT)
, поръчай Carbon monoxide alarm FireAngel FA3820 gas detector (FA3820-INT)
, Carbon monoxide alarm FireAngel FA3820 gas detector (FA3820-INT) мнения
, Carbon monoxide alarm FireAngel FA3820 gas detector (FA3820-INT) сравнение
, евтин Алармени системи
, топ Алармени системи
, най-добър Алармени системи
, нов Алармени системи
, fireangel {ucfirst}алармени системи
, оригинален Carbon monoxide alarm FireAngel FA3820 gas detector (FA3820-INT)
, гаранция Carbon monoxide alarm FireAngel FA3820 gas detector (FA3820-INT)
, бърза доставка Carbon monoxide alarm FireAngel FA3820 gas detector (FA3820-INT)
, FireAngel цена
, FireAngel промоция
, FireAngel отстъпка
, FireAngel Алармени системи
, алармени системи в българия
, алармени системи techmag
, онлайн поръчка Алармени системи
, магазин за Алармени системи
, топ оферти Алармени системи
, FireAngel FA3820-INT характеристики
, FireAngel FA3820-INT спецификации
, FireAngel FA3820-INT review
, FireAngel FA3820-INT сравнение
, FireAngel FA3820-INT отзиви
, FireAngel FA3820-INT намаление
| Connectivity technology: | Wireless |
| Detected gas types: | Carbon monoxide (CO) |
| Alarm decibels: | 85 dB |
| Alarm mute: | Yes |
| Best uses: | Home |
| Detector type: | Electrochemical detector |
| Housing material: | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Test button: | Yes |
| LED indicators: | Yes |
| Product colour: | White |
| Mounting type: | Surface-mounted |
| Battery voltage: | 3 V |
| Battery life: | 10 year(s) |
| Battery technology: | Lithium |
| Power source type: | Battery, DC |
| Operating temperature (T-T): | -10 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 30 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H): | 30 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 50 °C |
| Height: | 67 mm |
| Weight: | 95 g |
| Width: | 125 mm |
| Depth: | 33 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Manual: | Yes |
| Compliance certificates: | UKCA, WEEE, CE |
| Sustainability compliance: | Yes |







