
Dolina Noteci Premium rich in cod with broccoli - wet dog food - 150g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZDNTKMP0016
- Тегло: 0.16kg
13.92€ (27.23лв.)
без ДДС: 11.60€ (22.69лв.)
Етикети:
Dolina Noteci Premium rich in cod with broccoli - wet dog food - 150g
, DLZDNTKMP0016
, DOLINA NOTECI
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Dolina Noteci Premium rich in cod with broccoli - wet dog food - 150g
, цена Dolina Noteci Premium rich in cod with broccoli - wet dog food - 150g
, оферти Dolina Noteci Premium rich in cod with broccoli - wet dog food - 150g
, ревю Dolina Noteci Premium rich in cod with broccoli - wet dog food - 150g
, промоция Dolina Noteci Premium rich in cod with broccoli - wet dog food - 150g
, онлайн магазин Dolina Noteci Premium rich in cod with broccoli - wet dog food - 150g
, поръчай Dolina Noteci Premium rich in cod with broccoli - wet dog food - 150g
, Dolina Noteci Premium rich in cod with broccoli - wet dog food - 150g мнения
, Dolina Noteci Premium rich in cod with broccoli - wet dog food - 150g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, dolina noteci {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Dolina Noteci Premium rich in cod with broccoli - wet dog food - 150g
, гаранция Dolina Noteci Premium rich in cod with broccoli - wet dog food - 150g
, бърза доставка Dolina Noteci Premium rich in cod with broccoli - wet dog food - 150g
, DOLINA NOTECI цена
, DOLINA NOTECI промоция
, DOLINA NOTECI отстъпка
, DOLINA NOTECI Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0016 характеристики
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0016 спецификации
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0016 review
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0016 сравнение
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0016 отзиви
, DOLINA NOTECI DLZDNTKMP0016 намаление
| Package type: | Sachet |
| Pet life stage: | Mature |
| Breed size: | Mini (5 - 10kg) |
| Includes vitamins: | Vitamin D3, Vitamin E |
| Capacity: | 150 g |
| Pet food flavor: | Cod |
| Product category : | Wet food |
| Additional features: | Allergy, Grain-free, Chicken-free, Gluten-free |
| Main flavor: | Fish |
| Age of the pet : | Adult |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Series : | DOLINA NOTECI Premium |
| Weight range: | 0 g - 200 g |
| Category: | For dog |
| Quantity: | 1 |
| Crude ash: | 2.5% |
| Protein: | 12% |
| Fat content: | 5.5% |
| Moisture content: | 78% |
| Crude fibres: | 1% |





