-36 %
DELL S3222DGM 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 210-AZZH
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 14.60kg
369.55€ (722.78лв.)
578.44€ (1,131.32лв.)
без ДДС: 307.96€ (602.32лв.)
![]() |
12 x 34.90 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL S3222DGM 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, 210-AZZH
, DELL
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете DELL S3222DGM 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, цена DELL S3222DGM 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, оферти DELL S3222DGM 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, ревю DELL S3222DGM 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, промоция DELL S3222DGM 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, онлайн магазин DELL S3222DGM 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, поръчай DELL S3222DGM 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, DELL S3222DGM 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black мнения
, DELL S3222DGM 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, dell {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален DELL S3222DGM 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, гаранция DELL S3222DGM 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, бърза доставка DELL S3222DGM 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, DELL 210-AZZH характеристики
, DELL 210-AZZH спецификации
, DELL 210-AZZH review
, DELL 210-AZZH сравнение
, DELL 210-AZZH отзиви
, DELL 210-AZZH намаление
| Product colour: | Black |
| Feet colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Front bezel colour: | Black |
| Detachable stand: | Yes |
| Heavy metals free: | Hg (mercury) |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 26 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (off): | 0.25 W |
| Power consumption (max): | 50 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (standby): | 0.3 W |
| Storage relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 80% |
| Operating altitude: | 0 - 5000 m |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Non-operating altitude: | 0 - 12192 m |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Height (with stand): | 556 mm |
| Depth (with stand): | 237.6 mm |
| Width (without stand): | 708.8 mm |
| Width (with stand): | 708.8 mm |
| Bezel width (bottom): | 2.41 cm |
| Bezel width (side): | 7.92 mm |
| Bezel width (top): | 7.85 mm |
| Depth (without stand): | 82.4 mm |
| Weight (with stand): | 9.71 kg |
| Weight (without stand): | 7.44 kg |
| Height (without stand): | 424.2 mm |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Package width: | 525 mm |
| Package weight: | 14.5 kg |
| Cables included: | HDMI, AC, DisplayPort |
| Package height: | 199.9 mm |
| Package depth: | 939.8 mm |
| Quick start guide: | Yes |
| HDMI cable length: | 1.8 m |
| Stand included: | Yes |
| DisplayPort cable length: | 1.8 m |
| Screen curvature rating: | 1800R |
| Pixel pitch: | 0.2724 x 0.2724 mm |
| Display diagonal: | 80 cm (31.5") |
| Display brightness (typical): | 350 cd/m² |
| Response time: | 1 ms |
| HD type: | Wide Quad HD |
| Horizontal scan range: | 30 - 250 kHz |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Vertical scan range: | 48 - 165 Hz |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Maximum refresh rate: | 165 Hz |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Viewable size diagonal: | 80 cm |
| Screen shape: | Curved |
| Colour depth: | 8 bit |
| Pixel density: | 93 ppi |
| Response time (fast): | 8 ms |
| Display technology: | LCD |
| Display diagonal (metric): | 80.01 cm |
| Panel type: | VA |
| Backlight type: | LED |
| Viewable size, horizontal: | 69.7 cm |
| sRGB coverage (typical): | 99% |
| Supported video modes: | 480i, 576i, 480p, 1080p, 720p, 1440p, 576p |
| Viewable size, vertical: | 39.2 cm |
| Built-in camera: | No |
| Built-in speaker(s): | No |
| Tilt angle range: | -5 - 21° |
| Cable lock slot: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Plug and Play: | Yes |
| Height adjustment: | Yes, 10 cm |
| Tiltable: | Y |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| HDMI: | Yes |
| HDMI version: | 2.0 |
| Headphone out: | Yes |
| Headphone outputs: | 1 |
| Warnings: | Do not expose to water or excessive moisture., The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices., Avoid direct contact with liquids. |
| Doesn't contain: | PVC/BFR |
| Sustainability certificates: | RoHS |





