





DELL P Series P2725H 68.6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD computer monitor, black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 210-BMGC
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 8.25kg
211.97€ (414.57лв.)
без ДДС: 176.64€ (345.48лв.)
![]() |
12 x 20.02 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL P Series P2725H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px Full HD LCD computer monitor
, black
, 210-BMGC
, DELL
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете DELL P Series P2725H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px Full HD LCD computer monitor
, black
, цена DELL P Series P2725H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px Full HD LCD computer monitor
, black
, оферти DELL P Series P2725H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px Full HD LCD computer monitor
, black
, ревю DELL P Series P2725H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px Full HD LCD computer monitor
, black
, промоция DELL P Series P2725H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px Full HD LCD computer monitor
, black
, онлайн магазин DELL P Series P2725H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px Full HD LCD computer monitor
, black
, поръчай DELL P Series P2725H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px Full HD LCD computer monitor
, black
, DELL P Series P2725H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px Full HD LCD computer monitor
, black мнения
, DELL P Series P2725H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px Full HD LCD computer monitor
, black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, dell {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален DELL P Series P2725H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px Full HD LCD computer monitor
, black
, гаранция DELL P Series P2725H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px Full HD LCD computer monitor
, black
, бърза доставка DELL P Series P2725H 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px Full HD LCD computer monitor
, black
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, DELL 210-BMGC характеристики
, DELL 210-BMGC спецификации
, DELL 210-BMGC review
, DELL 210-BMGC сравнение
, DELL 210-BMGC отзиви
, DELL 210-BMGC намаление
| Product colour: | Black |
| Front bezel colour: | Black |
| Feet colour: | Grey |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Input current: | 1.5 A |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 16 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | D |
| Energy efficiency class (HDR): | Not available |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power supply type: | Internal |
| Power consumption (max): | 74 W |
| Power consumption (typical): | 15.8 W |
| Power consumption (standby): | 0.3 W |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Operating altitude: | 0 - 5000 m |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Non-operating altitude: | 0 - 12192 m |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 80% |
| Depth (with stand): | 192.3 mm |
| Depth (without stand): | 50 mm |
| Bezel width (top): | 6.4 mm |
| Weight (with stand): | 5.7 kg |
| Weight (without stand): | 4.03 kg |
| Bezel width (side): | 6.4 mm |
| Bezel width (bottom): | 1.2 cm |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Yes, Windows 10 |
| AMD FreeSync: | No |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Mac operating systems supported: | MacOS |
| USB cable length: | 1.8 m |
| Quick start guide: | Yes |
| DisplayPort cable length: | 1.8 m |
| Stand included: | Yes |
| Cables included: | DisplayPort, AC, USB |
| HD type: | Full HD |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Supported graphics resolutions: | 1920 x 1080 (HD 1080), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 800 x 600 (SVGA), 1600 x 900, 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 1152 x 864 (XGA+) |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Screen shape: | Flat |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Response time: | 8 ms |
| LED backlight: | Yes |
| Pixel density: | 81.57 ppi |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Surface hardness: | 3H |
| Dell ComfortView technology: | Yes |
| Response time (fast): | 5 ms |
| Viewable size diagonal: | 68.6 cm |
| Horizontal scan range: | 30 - 83 kHz |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Contrast ratio (typical): | 1500:1 |
| Viewable size, horizontal: | 59.8 cm |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Display technology: | LCD |
| Supported video modes: | 576p, 480p, 1080p, 720p |
| Viewable size, vertical: | 33.6 cm |
| Pixel pitch: | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Panel type: | IPS |
| Vertical scan range: | 48 - 76 Hz |
| sRGB coverage (typical): | 99% |
| Backlight type: | LED |
| Touchscreen: | No |
| Built-in speaker(s): | No |
| Built-in camera: | No |
| Tilt angle range: | -5 - 21° |
| LED indicators: | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Cable management: | Yes |
| Plug and Play: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Height adjustment: | Yes, 15 cm |
| Swivel angle range: | -45 - 45° |
| Swivelling: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| HDCP: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDCP version: | 1.4 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity: | 1 |
| HDMI: | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| Headphone out: | No |
| USB Power Delivery up to: | 15 W |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 3 |
| HDMI version: | 1.4 |
| USB Type-C downstream ports quantity: | 1 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| AC (power) in: | Yes |
| Warnings: | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Dell Display Manager (DDM) compatibility: | Yes |
| Doesn't contain: | PVC/BFR, Arsenic, Mercury |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Sustainability certificates: | ENERGY STAR, TCO, RoHS, TÜV mark |





