


-36 %



DELL P Series 27 Monitor - P2723D – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 210-BDDX
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 8.98kg
324.19€ (634.06лв.)
507.90€ (993.37лв.)
без ДДС: 270.16€ (528.39лв.)
![]() |
12 x 30.61 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL P Series 27 Monitor - P2723D
, 210-BDDX
, DELL
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете DELL P Series 27 Monitor - P2723D
, цена DELL P Series 27 Monitor - P2723D
, оферти DELL P Series 27 Monitor - P2723D
, ревю DELL P Series 27 Monitor - P2723D
, промоция DELL P Series 27 Monitor - P2723D
, онлайн магазин DELL P Series 27 Monitor - P2723D
, поръчай DELL P Series 27 Monitor - P2723D
, DELL P Series 27 Monitor - P2723D мнения
, DELL P Series 27 Monitor - P2723D сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, dell {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален DELL P Series 27 Monitor - P2723D
, гаранция DELL P Series 27 Monitor - P2723D
, бърза доставка DELL P Series 27 Monitor - P2723D
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, DELL 210-BDDX характеристики
, DELL 210-BDDX спецификации
, DELL 210-BDDX review
, DELL 210-BDDX сравнение
, DELL 210-BDDX отзиви
, DELL 210-BDDX намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Home |
| Front bezel colour: | Black |
| Detachable stand: | Yes |
| Feet colour: | Silver |
| Input current: | 1.5 A |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 21 W |
| Power consumption (max): | 55 W |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1057546 |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy efficiency class (HDR): | Not available |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 21 kWh |
| Power consumption (standby): | 0.3 W |
| Power supply type: | Internal |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Operating altitude: | 0 - 5000 m |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 80% |
| Non-operating altitude: | 5000 - 12192 m |
| Height (with stand): | 535.2 mm |
| Width (with stand): | 611.6 mm |
| Depth (with stand): | 190.1 mm |
| Bezel width (top): | 7.37 mm |
| Bezel width (bottom): | 1.78 cm |
| Weight (with stand): | 6.38 kg |
| Depth (without stand): | 52.2 mm |
| Height (without stand): | 360.8 mm |
| Bezel width (side): | 7.43 mm |
| Width (without stand): | 611.6 mm |
| Weight (without stand): | 4.54 kg |
| Wi-Fi: | No |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| AMD FreeSync: | No |
| Package weight: | 9.2 kg |
| Cables included: | AC, DisplayPort, USB Type-A to USB Type-B |
| Quick start guide: | Yes |
| Stand included: | Yes |
| Response time: | 5 ms |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Horizontal scan range: | 29 - 113 kHz |
| Supported video modes: | 480p, 1080p, 576p, 720p, 1080i, 1440p |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Vertical scan range: | 49 - 75 Hz |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display brightness (typical): | 350 cd/m² |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Pixel pitch: | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Screen shape: | Flat |
| Touchscreen: | No |
| Display technology: | LCD |
| Backlight type: | LED |
| sRGB coverage (typical): | 100% |
| Viewable size, vertical: | 33.6 cm |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Viewable size diagonal: | 68.5 cm |
| Anti-glare screen: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | No |
| Viewable size, horizontal: | 59.7 cm |
| Pixel density: | 109 ppi |
| Response time (fast): | 8 ms |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Panel type: | IPS |
| Display diagonal (metric): | 68.5 cm |
| Built-in speaker(s): | No |
| Built-in camera: | No |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 21° |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot: | Yes |
| Adjustable height (max): | 15 cm |
| Pivot angle: | 90 - 90° |
| Swivelling: | Yes |
| Swivel angle range: | -45 - 45° |
| Plug and Play: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Built-in USB hub: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDCP: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 4 |
| USB upstream port type: | USB Type-B |
| Headphone out: | No |
| HDMI: | Yes |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports: | 1 |
| Compliance certificates: | RoHS |
| Heavy metals free: | Hg (mercury) |
| Harmonized System (HS) code: | 85285210 |
| Sustainability certificates: | ENERGY STAR, TCO |
| Doesn't contain: | PVC/BFR |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e): | 308 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e): | 81 |
| PAIA version: | 1.3.0 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e): | 192 |
| Total carbon footprint (kg of CO2e): | 586 |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e): | 137 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e): | 5 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e): | 394 |





