


-29 %



DELL OptiPlex 7010 Intel® Core™ i7 i7-13700T 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro MFF Mini PC Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: N017O7010MFFEMEA_VP
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.84kg
1,094.03€ (2,139.73лв.)
1,541.58€ (3,015.07лв.)
без ДДС: 911.69€ (1,783.11лв.)
![]() |
12 x 103.31 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL OptiPlex 7010 Intel® Core™ i7 i7-13700T 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro MFF Mini PC Black
, N017O7010MFFEMEA_VP
, DELL
, Настолни компютри
, Настолни компютри & Монитори
, купете DELL OptiPlex 7010 Intel® Core™ i7 i7-13700T 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro MFF Mini PC Black
, цена DELL OptiPlex 7010 Intel® Core™ i7 i7-13700T 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro MFF Mini PC Black
, оферти DELL OptiPlex 7010 Intel® Core™ i7 i7-13700T 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro MFF Mini PC Black
, ревю DELL OptiPlex 7010 Intel® Core™ i7 i7-13700T 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro MFF Mini PC Black
, промоция DELL OptiPlex 7010 Intel® Core™ i7 i7-13700T 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro MFF Mini PC Black
, онлайн магазин DELL OptiPlex 7010 Intel® Core™ i7 i7-13700T 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro MFF Mini PC Black
, поръчай DELL OptiPlex 7010 Intel® Core™ i7 i7-13700T 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro MFF Mini PC Black
, DELL OptiPlex 7010 Intel® Core™ i7 i7-13700T 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro MFF Mini PC Black мнения
, DELL OptiPlex 7010 Intel® Core™ i7 i7-13700T 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro MFF Mini PC Black сравнение
, евтин Настолни компютри
, топ Настолни компютри
, най-добър Настолни компютри
, нов Настолни компютри
, dell {ucfirst}настолни компютри
, оригинален DELL OptiPlex 7010 Intel® Core™ i7 i7-13700T 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro MFF Mini PC Black
, гаранция DELL OptiPlex 7010 Intel® Core™ i7 i7-13700T 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro MFF Mini PC Black
, бърза доставка DELL OptiPlex 7010 Intel® Core™ i7 i7-13700T 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro MFF Mini PC Black
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Настолни компютри
, настолни компютри в българия
, настолни компютри techmag
, онлайн поръчка Настолни компютри
, магазин за Настолни компютри
, топ оферти Настолни компютри
, DELL N017O7010MFFEMEA_VP характеристики
, DELL N017O7010MFFEMEA_VP спецификации
, DELL N017O7010MFFEMEA_VP review
, DELL N017O7010MFFEMEA_VP сравнение
, DELL N017O7010MFFEMEA_VP отзиви
, DELL N017O7010MFFEMEA_VP намаление
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor threads: | 24 |
| Processor cores: | 16 |
| Processor model: | i7-13700T |
| Processor cache: | 30 MB |
| Efficient-core base frequency: | 1 GHz |
| Processor base power: | 35 W |
| Processor family: | Intel® Core™ i7 |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Bus type: | DMI4 |
| Processor boost frequency: | 4.9 GHz |
| Number of processors installed: | 1 |
| Maximum turbo power: | 106 W |
| Processor generation: | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Efficient cores: | 8 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.6 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.8 GHz |
| Performance cores: | 8 |
| Performance-core base frequency: | 1.4 GHz |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | No |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| On-board graphics card model: | Intel UHD Graphics 770 |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 16 GB |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Product colour: | Black |
| Chassis type: | MFF |
| Cable lock slot: | Yes |
| Placement supported: | Horizontal/Vertical |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Power supply input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power supply: | 90 W |
| Power supply input voltage: | 100 - 240 V |
| Operating vibration: | 0.26 G |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T): | 10 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 65 °C |
| Non-operating altitude: | -15.2 - 10668 m |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 80% |
| Non-operating vibration: | 1.37 G |
| Non-operating shock: | 105 G |
| Operating altitude: | -15.2 - 3048 m |
| Depth: | 178 mm |
| Width: | 36 mm |
| Weight: | 1.09 kg |
| Height: | 182 mm |
| Wi-Fi standards: | 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Cabling technology: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | 1000 Mbit/s, 10, 100 |
| Wi-Fi: | Yes |
| WLAN controller model: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Antenna type: | 2x2 |
| WLAN controller manufacturer: | Intel |
| Bluetooth: | Yes |
| Audio chip: | Realtek ALC3246 |
| Audio system: | High Definition Audio |
| Motherboard chipset: | Intel Q670 |
| Product type: | Mini PC |
| Display included: | No |
| Mouse included on selected markets only: | Yes |
| Cables included: | AC |
| Keyboard included on selected markets only: | Yes |
| Intel 64: | Yes |
| Intel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d): | Yes |
| Intel Virtualization Technology (VT-x): | Yes |
| Embedded options available: | Yes |
| Execute Disable Bit: | Yes |
| Intel Stable Image Platform Program (SIPP): | Yes |
| Intel Trusted Execution Technology: | Yes |
| Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT): | Yes |
| CPU configuration (max): | 1 |
| Idle States: | Yes |
| Enhanced Intel SpeedStep Technology: | Yes |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system language: | Multilingual |
| Trial software: | Microsoft Office Trial |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Number of storage drives installed: | 1 |
| SSD interface: | PCI Express |
| Optical drive type: | No |
| SSD form factor: | M.2 |
| Total SSDs capacity: | 256 GB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| NVMe: | Yes |
| Total storage capacity: | 256 GB |
| Storage media: | SSD |
| SSD capacity: | 256 GB |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| HDMI version: | 1.4b |
| DisplayPort version: | 1.4a |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 4 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e): | 59 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e): | 1 |
| PAIA version: | GaBi version 1, 2024 |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e): | 57 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e): | 62 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e): | 28 |
| Total carbon footprint (kg of CO2e): | 91 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e): | 2 |






