





DELL KB525C keyboard Office USB QWERTY US International Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 580-BBSX
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 0.70kg
42.71€ (83.53лв.)
без ДДС: 35.59€ (69.61лв.)
Етикети:
DELL KB525C keyboard Office USB QWERTY US International Black
, 580-BBSX
, DELL
, Геймърски клавиатури
, Геймърска периферия
, купете DELL KB525C keyboard Office USB QWERTY US International Black
, цена DELL KB525C keyboard Office USB QWERTY US International Black
, оферти DELL KB525C keyboard Office USB QWERTY US International Black
, ревю DELL KB525C keyboard Office USB QWERTY US International Black
, промоция DELL KB525C keyboard Office USB QWERTY US International Black
, онлайн магазин DELL KB525C keyboard Office USB QWERTY US International Black
, поръчай DELL KB525C keyboard Office USB QWERTY US International Black
, DELL KB525C keyboard Office USB QWERTY US International Black мнения
, DELL KB525C keyboard Office USB QWERTY US International Black сравнение
, евтин Геймърски клавиатури
, топ Геймърски клавиатури
, най-добър Геймърски клавиатури
, нов Геймърски клавиатури
, dell {ucfirst}геймърски клавиатури
, оригинален DELL KB525C keyboard Office USB QWERTY US International Black
, гаранция DELL KB525C keyboard Office USB QWERTY US International Black
, бърза доставка DELL KB525C keyboard Office USB QWERTY US International Black
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Геймърски клавиатури
, геймърски клавиатури в българия
, геймърски клавиатури techmag
, онлайн поръчка Геймърски клавиатури
, магазин за Геймърски клавиатури
, топ оферти Геймърски клавиатури
, DELL 580-BBSX характеристики
, DELL 580-BBSX спецификации
, DELL 580-BBSX review
, DELL 580-BBSX сравнение
, DELL 580-BBSX отзиви
, DELL 580-BBSX намаление
| Backlight: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Adjustable keyboard height: | Yes |
| Full-size keyboard: | Yes |
| Protection features: | Spill resistant |
| Power source type: | USB |
| Storage relative humidity (H-H): | 20 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 65 °C |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Keyboard dimensions (WxDxH): | 122.1 x 433 x 26.1 mm |
| Keyboard weight: | 460 g |
| Other operating systems supported: | ChromeOS, DOS |
| Mobile operating systems supported: | Android |
| Windows operating systems supported: | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1 |
| Linux operating systems supported: | Ubuntu 18.04 LTS, Red Hat Enterprise Linux 8.0 |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Adapters included: | USB |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
| Mouse included: | No |
| Keyboard key profile: | Low-profile |
| Angle adjustment (max): | 9° |
| Number of hot keys: | 15 |
| Angle adjustment (min): | 5° |
| Programmable hot keys: | Yes |
| Security algorithms: | AES |
| Hot keys: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Windows keys: | Yes |
| Keyboard language: | US International |
| Pointing device: | No |
| Keyboard key switch: | Plunger key switch |
| Recommended usage: | Office |
| Device interface: | USB |
| Multimedia keys: | Yes |
| Connectivity technology: | Wired |
| Keyboard form factor: | Full-size (100%) |
| Keyboard layout: | QWERTY |





