



CyberPower BU650EG-FR UPS – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: BU650EG-FR
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 4.00kg
67.96€ (132.91лв.)
без ДДС: 56.63€ (110.76лв.)
Етикети:
CyberPower BU650EG-FR UPS
, BU650EG-FR
, CyberPower
, Line Interactive UPS
, UPS
, купете CyberPower BU650EG-FR UPS
, цена CyberPower BU650EG-FR UPS
, оферти CyberPower BU650EG-FR UPS
, ревю CyberPower BU650EG-FR UPS
, промоция CyberPower BU650EG-FR UPS
, онлайн магазин CyberPower BU650EG-FR UPS
, поръчай CyberPower BU650EG-FR UPS
, CyberPower BU650EG-FR UPS мнения
, CyberPower BU650EG-FR UPS сравнение
, евтин Line Interactive UPS
, топ Line Interactive UPS
, най-добър Line Interactive UPS
, нов Line Interactive UPS
, cyberpower {ucfirst}line interactive ups
, оригинален CyberPower BU650EG-FR UPS
, гаранция CyberPower BU650EG-FR UPS
, бърза доставка CyberPower BU650EG-FR UPS
, CyberPower цена
, CyberPower промоция
, CyberPower отстъпка
, CyberPower Line Interactive UPS
, line interactive ups в българия
, line interactive ups techmag
, онлайн поръчка Line Interactive UPS
, магазин за Line Interactive UPS
, топ оферти Line Interactive UPS
, CyberPower BU650EG-FR характеристики
, CyberPower BU650EG-FR спецификации
, CyberPower BU650EG-FR review
, CyberPower BU650EG-FR сравнение
, CyberPower BU650EG-FR отзиви
, CyberPower BU650EG-FR намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Noise level: | 40 dB |
| Response time: | 4 ms |
| Output operation voltage (max): | 230 V |
| Maximum current: | 2.83 A |
| Output power capacity: | 0.65 kVA |
| UPS topology: | Line-Interactive |
| Waveform: | Sine |
| Input frequency: | 50/60 Hz |
| Output power: | 360 W |
| Input operation voltage (max): | 295 V |
| Input operation voltage (min): | 167 V |
| Form factor: | Compact |
| Housing material: | Plastic |
| Product colour: | Black |
| Operating relative humidity (H-H): | 0 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 50 °C |
| Operating altitude: | 0 - 3000 m |
| Weight: | 3.8 kg |
| Height: | 91.5 mm |
| Depth: | 240 mm |
| Width: | 158 mm |
| AC outlets quantity: | 3 AC outlet(s) |
| AC outlet types: | Type F |
| Battery recharge time: | 8 h |








