





Canon PIXMA TS5151 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 2228C026
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 8.15kg
0.00€ (0.00лв.)
без ДДС: 0.00€ (0.00лв.)
Етикети:
Canon PIXMA TS5151 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, 2228C026
, Canon
, Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, Принтери & Скенери
, купете Canon PIXMA TS5151 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, цена Canon PIXMA TS5151 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, оферти Canon PIXMA TS5151 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, ревю Canon PIXMA TS5151 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, промоция Canon PIXMA TS5151 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, онлайн магазин Canon PIXMA TS5151 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, поръчай Canon PIXMA TS5151 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, Canon PIXMA TS5151 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi мнения
, Canon PIXMA TS5151 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi сравнение
, евтин Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, топ Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, най-добър Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, нов Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, canon {ucfirst}мастиленоструйни мултифункционални устройства
, оригинален Canon PIXMA TS5151 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, гаранция Canon PIXMA TS5151 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, бърза доставка Canon PIXMA TS5151 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, Canon цена
, Canon промоция
, Canon отстъпка
, Canon Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, мастиленоструйни мултифункционални устройства в българия
, мастиленоструйни мултифункционални устройства techmag
, онлайн поръчка Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, магазин за Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, топ оферти Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, Canon 2228C026 характеристики
, Canon 2228C026 спецификации
, Canon 2228C026 review
, Canon 2228C026 сравнение
, Canon 2228C026 отзиви
, Canon 2228C026 намаление
| Market positioning: | Home & office |
| Product colour: | White |
| Built-in display: | Yes |
| Display: | LCD |
| Power consumption (standby): | 0.7 W |
| Power consumption (scanning): | 11 W |
| Power consumption (off): | 0.2 W |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Operating temperature (T-T): | 15 - 30 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 80% |
| Height: | 147 mm |
| Width: | 425 mm |
| Depth: | 315 mm |
| Weight: | 6.5 kg |
| Mobile printing technologies: | Google Cloud Print, PIXMA Cloud Link, Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| USB port: | Yes |
| Standard interfaces: | USB 2.0, Wireless LAN |
| PictBridge: | Yes |
| Duplex printing mode: | Auto |
| Print technology: | Inkjet |
| Maximum resolution: | 4800 x 1200 DPI |
| Duplex printing: | Yes |
| Printing: | Colour printing |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour: | 6.8 ipm |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono: | 13.8 ipm |
| Copying: | Colour copying |
| Maximum number of copies: | 99 copies |
| Copier resize: | 25 - 400% |
| Harmonized System (HS) code: | 84433100 |
| Faxing: | No |
| Paper input type: | Paper tray, Cassette |
| Total input capacity: | 100 sheets |
| Borderless printing media sizes: | 13x13, 10x15, 13x18, 20x25 |
| Envelopes sizes: | DL, Com-10 |
| Paper tray media types: | Photo paper, Envelopes, Plain paper, Glossy paper |
| ISO A-series sizes (A0...A9): | A4, A5 |
| Auto Document Feeder (ADF) media weight: | 64 - 105 g/m² |
| ISO B-series sizes (B0...B9): | B5 |
| Maximum ISO A-series paper size: | A4 |
| Non-ISO print media sizes: | Legal |
| Maximum scan area: | 216 x 297 mm |
| Optical scanning resolution: | 1200 x 2400 DPI |
| Scanning: | Colour scanning |
| Input colour depth: | 16 bit |
| Scanner type: | Flatbed scanner |
| Scan technology: | CIS |
| Output colour depth: | 16 bit |







