


-36 %



Canon PIXMA TS3450 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 4463C006
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 5.27kg
69.68€ (136.29лв.)
109.07€ (213.32лв.)
без ДДС: 58.07€ (113.58лв.)
Етикети:
Canon PIXMA TS3450 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, 4463C006
, Canon
, Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, Принтери & Скенери
, купете Canon PIXMA TS3450 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, цена Canon PIXMA TS3450 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, оферти Canon PIXMA TS3450 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, ревю Canon PIXMA TS3450 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, промоция Canon PIXMA TS3450 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, онлайн магазин Canon PIXMA TS3450 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, поръчай Canon PIXMA TS3450 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, Canon PIXMA TS3450 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi мнения
, Canon PIXMA TS3450 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi сравнение
, евтин Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, топ Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, най-добър Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, нов Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, canon {ucfirst}мастиленоструйни мултифункционални устройства
, оригинален Canon PIXMA TS3450 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, гаранция Canon PIXMA TS3450 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, бърза доставка Canon PIXMA TS3450 Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, Canon цена
, Canon промоция
, Canon отстъпка
, Canon Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, мастиленоструйни мултифункционални устройства в българия
, мастиленоструйни мултифункционални устройства techmag
, онлайн поръчка Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, магазин за Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, топ оферти Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, Canon 4463C006 характеристики
, Canon 4463C006 спецификации
, Canon 4463C006 review
, Canon 4463C006 сравнение
, Canon 4463C006 отзиви
, Canon 4463C006 намаление
| Number of print cartridges: | 2 |
| Product colour: | Black |
| Display: | LCD |
| Built-in display: | Yes |
| Control type: | Buttons |
| Colour display: | Yes |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T): | 15 - 30 °C |
| Height: | 145 mm |
| Depth: | 327 mm |
| Width: | 435 mm |
| Weight: | 4 kg |
| Security algorithms: | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Mobile printing technologies: | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Cartridge(s) included: | Yes |
| USB port: | Yes |
| USB connector: | USB Type-B |
| Printing: | Colour printing |
| Maximum resolution: | 4800 x 1200 DPI |
| Economical printing: | Yes |
| Print technology: | Inkjet |
| Duplex printing mode: | Manual |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour: | 4 ipm |
| Duplex printing: | Yes |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono: | 7.7 ipm |
| Copier resize: | 25 - 400% |
| Copying: | Colour copying |
| N-in-1 copy function (N=): | 2 |
| Maximum number of copies: | 20 copies |
| N-in-1 copy function: | Yes |
| Harmonized System (HS) code: | 84433100 |
| Total number of input trays: | 1 |
| Total input capacity: | 60 sheets |
| Borderless printing media sizes: | 8.9x8.9, 10x15 |
| Photo paper sizes: | 10x15 |
| Maximum ISO A-series paper size: | A4 |
| Paper tray media types: | Glossy paper, High resolution paper |
| ISO A-series sizes (A0...A9): | A5, A4 |
| Input colour depth: | 16 bit |
| Scanning: | Colour scanning |
| Input greyscale depth: | 16 bit |
| Optical scanning resolution: | 600 x 1200 DPI |
| Output colour depth: | 16 bit |
| Sustainability compliance: | Yes |







