





Canon i-SENSYS LBP246dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 5952C006
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 12.33kg
296.57€ (580.04лв.)
без ДДС: 247.14€ (483.36лв.)
![]() |
12 x 28.01 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Canon i-SENSYS LBP246dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, 5952C006
, Canon
, Лазерни цветни принтери
, Принтери & Скенери
, купете Canon i-SENSYS LBP246dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, цена Canon i-SENSYS LBP246dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, оферти Canon i-SENSYS LBP246dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, ревю Canon i-SENSYS LBP246dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, промоция Canon i-SENSYS LBP246dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, онлайн магазин Canon i-SENSYS LBP246dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, поръчай Canon i-SENSYS LBP246dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, Canon i-SENSYS LBP246dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi мнения
, Canon i-SENSYS LBP246dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi сравнение
, евтин Лазерни цветни принтери
, топ Лазерни цветни принтери
, най-добър Лазерни цветни принтери
, нов Лазерни цветни принтери
, canon {ucfirst}лазерни цветни принтери
, оригинален Canon i-SENSYS LBP246dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, гаранция Canon i-SENSYS LBP246dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, бърза доставка Canon i-SENSYS LBP246dw 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, Canon цена
, Canon промоция
, Canon отстъпка
, Canon Лазерни цветни принтери
, лазерни цветни принтери в българия
, лазерни цветни принтери techmag
, онлайн поръчка Лазерни цветни принтери
, магазин за Лазерни цветни принтери
, топ оферти Лазерни цветни принтери
, Canon 5952C006 характеристики
, Canon 5952C006 спецификации
, Canon 5952C006 review
, Canon 5952C006 сравнение
, Canon 5952C006 отзиви
, Canon 5952C006 намаление
| Number of print cartridges: | 1 |
| Maximum duty cycle: | 80000 pages per month |
| Page description languages: | PCL 5e, PCL 6, UFRII |
| Recommended duty cycle: | 750 - 4000 pages per month |
| Printing colours: | Black |
| Built-in display: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Display: | LED |
| Control type: | Buttons |
| Market positioning: | Business |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Power consumption (max): | 1250 W |
| Power consumption (printing): | 480 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC): | 0.29 kWh/week |
| Power consumption (standby): | 6 W |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T): | 10 - 30 °C |
| Weight: | 9.5 kg |
| Width: | 399 mm |
| Depth: | 373 mm |
| Height: | 249 mm |
| Security algorithms: | 128-bit WEP, WPA-TKIP, WPA2-TKIP, WPA2-PSK, WPA-EAP, WPA-PSK, WPA-AES, WPA2-EAP, 64-bit WEP, WPA2-AES |
| Ethernet LAN data rates: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Cabling technology: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Mobile printing technologies: | Mopria Print Service, Apple AirPrint, Canon PRINT Business |
| Management protocols: | SNMPv1, SNMPv3 |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.7 Lion |
| Windows operating systems supported: | Windows 10, Windows 11 |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Server operating systems supported: | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2022, Windows Server 2019, Windows Server 2012 |
| Internal memory: | 1024 MB |
| Storage media: | eMMC |
| Built-in processor: | Yes |
| Sound pressure level (duplex printing): | 53 dB |
| Internal storage capacity: | 4 GB |
| Sound pressure level (printing): | 54 dB |
| Direct printing: | Yes |
| USB port: | Yes |
| Colour: | No |
| Print technology: | Laser |
| Duplex printing: | Yes |
| Time to first page (black, normal): | 5 s |
| Warm-up time: | 14 s |
| Maximum resolution: | 1200 x 1200 DPI |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter): | 40 ppm |
| Multi-Purpose tray input capacity: | 100 sheets |
| Maximum input capacity: | 900 sheets |
| Total input capacity: | 250 sheets |
| Multi-Purpose tray: | Yes |
| Total output capacity: | 150 sheets |
| Total number of input trays: | 1 |
| Non-ISO print media sizes: | Letter, Legal, Executive, Oficio, Statement |
| Paper tray media types: | Coated paper, Labels, Plain paper, Envelopes, Postcard, Heavy paper, Recycled paper, Thin paper |
| ISO B-series sizes (B0...B9): | B5 |
| Paper tray media weight: | 60 - 120 g/m² |
| ISO A-series sizes (A0...A9): | A6, A5, A4 |
| Envelopes sizes: | C5, Monarch, Com-10, DL |
| Maximum ISO A-series paper size: | A4 |








