
-22 %
Braun Series 3 BR-CP40B – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 40B
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.02kg
33.82€ (66.14лв.)
43.48€ (85.03лв.)
без ДДС: 28.18€ (55.12лв.)
Етикети:
Braun Series 3 BR-CP40B
, 40B
, Braun
, Аксесоари за самобръсначки
, Аксесоари за дома
, купете Braun Series 3 BR-CP40B
, цена Braun Series 3 BR-CP40B
, оферти Braun Series 3 BR-CP40B
, ревю Braun Series 3 BR-CP40B
, промоция Braun Series 3 BR-CP40B
, онлайн магазин Braun Series 3 BR-CP40B
, поръчай Braun Series 3 BR-CP40B
, Braun Series 3 BR-CP40B мнения
, Braun Series 3 BR-CP40B сравнение
, евтин Аксесоари за самобръсначки
, топ Аксесоари за самобръсначки
, най-добър Аксесоари за самобръсначки
, нов Аксесоари за самобръсначки
, braun {ucfirst}аксесоари за самобръсначки
, оригинален Braun Series 3 BR-CP40B
, гаранция Braun Series 3 BR-CP40B
, бърза доставка Braun Series 3 BR-CP40B
, Braun цена
, Braun промоция
, Braun отстъпка
, Braun Аксесоари за самобръсначки
, аксесоари за самобръсначки в българия
, аксесоари за самобръсначки techmag
, онлайн поръчка Аксесоари за самобръсначки
, магазин за Аксесоари за самобръсначки
, топ оферти Аксесоари за самобръсначки
, Braun 40B характеристики
, Braun 40B спецификации
, Braun 40B review
, Braun 40B сравнение
, Braun 40B отзиви
, Braun 40B намаление
| Number of shaver heads: | 1 head(s) |
| Product type: | Shaving head |
| Brand compatibility: | Braun |
| Product colour: | Blue |
| Weight: | 20 g |
| Package weight: | 20 g |
| Package width: | 25 mm |
| Package depth: | 80 mm |
| Inner package quantity: | 10 pc(s) |
| Package type: | hanger |
| Package height: | 160 mm |
| Master (outer) case width: | 364 mm |
| Master (outer) case length: | 548 mm |
| Products per master (outer) case: | 320 pc(s) |
| Master (outer) case height: | 381 mm |
| Master (outer) case gross weight: | 9.88 kg |
| Products per shipping (inner) case: | 32 pc(s) |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |





