





















Braun ExactFit 3 Upper arm Automatic 2 user(s)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: UISBRACIS0005
- Тегло: 0.94kg
- SKU: UISBRACIS0005
51.84€ (101.39лв.)
без ДДС: 43.20€ (84.49лв.)
Етикети:
Braun ExactFit 3 Upper arm Automatic 2 user(s)
, UISBRACIS0005
, Braun
, Електроуреди
, купете Braun ExactFit 3 Upper arm Automatic 2 user(s)
, цена Braun ExactFit 3 Upper arm Automatic 2 user(s)
, оферти Braun ExactFit 3 Upper arm Automatic 2 user(s)
, ревю Braun ExactFit 3 Upper arm Automatic 2 user(s)
, промоция Braun ExactFit 3 Upper arm Automatic 2 user(s)
, онлайн магазин Braun ExactFit 3 Upper arm Automatic 2 user(s)
, поръчай Braun ExactFit 3 Upper arm Automatic 2 user(s)
, Braun ExactFit 3 Upper arm Automatic 2 user(s) мнения
, Braun ExactFit 3 Upper arm Automatic 2 user(s) сравнение
, евтин Електроуреди
, топ Електроуреди
, най-добър Електроуреди
, нов Електроуреди
, braun {ucfirst}електроуреди
, оригинален Braun ExactFit 3 Upper arm Automatic 2 user(s)
, гаранция Braun ExactFit 3 Upper arm Automatic 2 user(s)
, бърза доставка Braun ExactFit 3 Upper arm Automatic 2 user(s)
, Braun цена
, Braun промоция
, Braun отстъпка
, Braun Електроуреди
, електроуреди в българия
, електроуреди techmag
, онлайн поръчка Електроуреди
, магазин за Електроуреди
, топ оферти Електроуреди
, Braun UISBRACIS0005 характеристики
, Braun UISBRACIS0005 спецификации
, Braun UISBRACIS0005 review
, Braun UISBRACIS0005 сравнение
, Braun UISBRACIS0005 отзиви
, Braun UISBRACIS0005 намаление
EAN: 4022167016508
MPN: BUA6150WE
Technical Specifications
| Number of users | 2 user(s) |
| Diastolic blood pressure | Yes |
| Cuff size | 32 - 42 cm |
| Speaking function | No |
| Systolic blood pressure | Yes |
| Pulse rate measuring | Yes |
| Placement supported | Upper arm |
| Display type | LCD |
| Larger cuff available | Yes |
| Units of measurement | mmHg |
| Memory function | Yes |
| Product colour | Black |
| Product colour | White |
| Type | Automatic |
| Number of batteries supported | 4 |
| Battery type | AA |
| Battery voltage | 1.5 V |
| Weight | 500 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 13 x 14.5 x 19 cm
Weight: 0.94 kg
