





















Braun BNT400B non-contact forehead thermometer
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DIOBRATDC0012
- Тегло: 0.27kg
- SKU: DIOBRATDC0012
42.23€ (82.59лв.)
без ДДС: 35.19€ (68.83лв.)
Етикети:
Braun BNT400B non-contact forehead thermometer
, DIOBRATDC0012
, Braun
, Играчки & Детски артикули
, купете Braun BNT400B non-contact forehead thermometer
, цена Braun BNT400B non-contact forehead thermometer
, оферти Braun BNT400B non-contact forehead thermometer
, ревю Braun BNT400B non-contact forehead thermometer
, промоция Braun BNT400B non-contact forehead thermometer
, онлайн магазин Braun BNT400B non-contact forehead thermometer
, поръчай Braun BNT400B non-contact forehead thermometer
, Braun BNT400B non-contact forehead thermometer мнения
, Braun BNT400B non-contact forehead thermometer сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, braun {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален Braun BNT400B non-contact forehead thermometer
, гаранция Braun BNT400B non-contact forehead thermometer
, бърза доставка Braun BNT400B non-contact forehead thermometer
, Braun цена
, Braun промоция
, Braun отстъпка
, Braun Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Braun DIOBRATDC0012 характеристики
, Braun DIOBRATDC0012 спецификации
, Braun DIOBRATDC0012 review
, Braun DIOBRATDC0012 сравнение
, Braun DIOBRATDC0012 отзиви
, Braun DIOBRATDC0012 намаление
EAN: 4022167204004
MPN: BNT400
Technical Specifications
| Type | Non-contact thermometer |
| Measurement time | 2 s |
| Body temperature measurement accuracy | 0.1 °C |
| Units of measurement | °C |
| Measurement modes | Body temperature, Surface temperature |
| Body temperature measurement range | 34 - 43 °C |
| Thermometer location | Forehead |
| Display | LCD |
| Suitable for new-borns | Yes |
| Product colour | Black |
| Auto power off | Yes |
| Battery type | AAA/LR03 |
| Number of batteries supported | 2 |
| Auto power off time | 30 s |
| Battery voltage | 1.5 V |
| Operating temperature (T-T) | 15 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 15 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -25 - 55 °C |
| Weight | 100 g |
| Manual | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Batteries included | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 6.5 x 13.5 x 21 cm
Weight: 0.27 kg
