
BOZITA Wet dog food Chunks in jelly Turkey 370 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZBZTKMP0016
- Тегло: 0.40kg
14.34€ (28.05лв.)
без ДДС: 11.95€ (23.37лв.)
Етикети:
BOZITA Wet dog food Chunks in jelly Turkey 370 g
, DLZBZTKMP0016
, BOZITA
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BOZITA Wet dog food Chunks in jelly Turkey 370 g
, цена BOZITA Wet dog food Chunks in jelly Turkey 370 g
, оферти BOZITA Wet dog food Chunks in jelly Turkey 370 g
, ревю BOZITA Wet dog food Chunks in jelly Turkey 370 g
, промоция BOZITA Wet dog food Chunks in jelly Turkey 370 g
, онлайн магазин BOZITA Wet dog food Chunks in jelly Turkey 370 g
, поръчай BOZITA Wet dog food Chunks in jelly Turkey 370 g
, BOZITA Wet dog food Chunks in jelly Turkey 370 g мнения
, BOZITA Wet dog food Chunks in jelly Turkey 370 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, bozita {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BOZITA Wet dog food Chunks in jelly Turkey 370 g
, гаранция BOZITA Wet dog food Chunks in jelly Turkey 370 g
, бърза доставка BOZITA Wet dog food Chunks in jelly Turkey 370 g
, BOZITA цена
, BOZITA промоция
, BOZITA отстъпка
, BOZITA Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, BOZITA DLZBZTKMP0016 характеристики
, BOZITA DLZBZTKMP0016 спецификации
, BOZITA DLZBZTKMP0016 review
, BOZITA DLZBZTKMP0016 сравнение
, BOZITA DLZBZTKMP0016 отзиви
, BOZITA DLZBZTKMP0016 намаление
| Category: | For dog |
| Weight range: | 201 g - 499 g |
| Main flavor: | Turkey |
| Additional features: | General health, Food hypersensitivity |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| No artificial colours: | Yes |
| Product category : | Wet food |
| Age of the pet : | Adult |
| Animal type(s): | Dog |
| Gluten free: | Yes |
| Health effects: | General health |
| Pet food flavor: | Chicken, Beef, Turkey |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Suitable for: | Dog |
| Soy free: | Yes |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Dog breed: | Any breed |
| Dosage form: | Solid |
| Serving size: | 370 g |
| Pet life stage: | Mature |
| Preservative free: | Y |
| Weight: | 370 g |
| Sugar free: | Yes |
| No artificial additives: | Yes |
| Package type: | Carton, Cardboard |
| Phosphorus: | 0.3% |
| Moisture content: | 84% |
| Calcium: | 0.4% |
| Protein: | 7% |
| Fat content: | 5.5% |
| Crude ash: | 1.5% |
| Crude fibres: | 0.8% |





