



BOZITA Purely Adult Small Salmon and beef - dry dog food - 2,5kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPBZTKAS0017
- Тегло: 2.56kg
- SKU: DLPBZTKAS0017
31.72€ (62.03лв.)
без ДДС: 26.43€ (51.69лв.)
Етикети:
BOZITA Purely Adult Small Salmon and beef - dry dog food - 2
, 5kg
, DLPBZTKAS0017
, BOZITA
, Офис
, Дом & Градина
, купете BOZITA Purely Adult Small Salmon and beef - dry dog food - 2
, 5kg
, цена BOZITA Purely Adult Small Salmon and beef - dry dog food - 2
, 5kg
, оферти BOZITA Purely Adult Small Salmon and beef - dry dog food - 2
, 5kg
, ревю BOZITA Purely Adult Small Salmon and beef - dry dog food - 2
, 5kg
, промоция BOZITA Purely Adult Small Salmon and beef - dry dog food - 2
, 5kg
, онлайн магазин BOZITA Purely Adult Small Salmon and beef - dry dog food - 2
, 5kg
, поръчай BOZITA Purely Adult Small Salmon and beef - dry dog food - 2
, 5kg
, BOZITA Purely Adult Small Salmon and beef - dry dog food - 2
, 5kg мнения
, BOZITA Purely Adult Small Salmon and beef - dry dog food - 2
, 5kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, bozita {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален BOZITA Purely Adult Small Salmon and beef - dry dog food - 2
, 5kg
, гаранция BOZITA Purely Adult Small Salmon and beef - dry dog food - 2
, 5kg
, бърза доставка BOZITA Purely Adult Small Salmon and beef - dry dog food - 2
, 5kg
, BOZITA цена
, BOZITA промоция
, BOZITA отстъпка
, BOZITA Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, BOZITA DLPBZTKAS0017 характеристики
, BOZITA DLPBZTKAS0017 спецификации
, BOZITA DLPBZTKAS0017 review
, BOZITA DLPBZTKAS0017 сравнение
, BOZITA DLPBZTKAS0017 отзиви
, BOZITA DLPBZTKAS0017 намаление
EAN: 7311030450417
Technical Specifications
| No artificial colours | Yes |
| Pet specific needs | No specific needs |
| Main flavor | Salmon |
| Dog breed | All breeds of small dogs |
| Soy free | Yes |
| Dosage form | Solid |
| Weight | 2.5 kg |
| Age of the pet | Adult |
| Additional features | Muscle building |
| Additional features | Grain-free |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | General health |
| Sugar free | Yes |
| Series | BOZITA Purely |
| Weight range | 2 kg - 4,9 kg |
| Gluten free | Yes |
| Package type | Sack |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Category | For dog |
| Product category | Dry food |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Crude ash | 8% |
| Moisture content | 9.5% |
| Fat content | 16% |
| Protein | 26% |
| Crude fibres | 4% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 13.5 x 27.5 x 20 cm
Weight: 2.555 kg
