





Bosch Serie 4 KIL82VFE0 fridge-freezer Built-in 280 L E White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KIL82VFE0
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 62.00kg
1,213.80€ (2,373.99лв.)
без ДДС: 1,011.50€ (1,978.32лв.)
![]() |
12 x 114.62 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Bosch Serie 4 KIL82VFE0 fridge-freezer Built-in 280 L E White
, KIL82VFE0
, BOSCH
, Хладилници с фризери за вграждане
, Уреди за вграждане
, купете Bosch Serie 4 KIL82VFE0 fridge-freezer Built-in 280 L E White
, цена Bosch Serie 4 KIL82VFE0 fridge-freezer Built-in 280 L E White
, оферти Bosch Serie 4 KIL82VFE0 fridge-freezer Built-in 280 L E White
, ревю Bosch Serie 4 KIL82VFE0 fridge-freezer Built-in 280 L E White
, промоция Bosch Serie 4 KIL82VFE0 fridge-freezer Built-in 280 L E White
, онлайн магазин Bosch Serie 4 KIL82VFE0 fridge-freezer Built-in 280 L E White
, поръчай Bosch Serie 4 KIL82VFE0 fridge-freezer Built-in 280 L E White
, Bosch Serie 4 KIL82VFE0 fridge-freezer Built-in 280 L E White мнения
, Bosch Serie 4 KIL82VFE0 fridge-freezer Built-in 280 L E White сравнение
, евтин Хладилници с фризери за вграждане
, топ Хладилници с фризери за вграждане
, най-добър Хладилници с фризери за вграждане
, нов Хладилници с фризери за вграждане
, bosch {ucfirst}хладилници с фризери за вграждане
, оригинален Bosch Serie 4 KIL82VFE0 fridge-freezer Built-in 280 L E White
, гаранция Bosch Serie 4 KIL82VFE0 fridge-freezer Built-in 280 L E White
, бърза доставка Bosch Serie 4 KIL82VFE0 fridge-freezer Built-in 280 L E White
, BOSCH цена
, BOSCH промоция
, BOSCH отстъпка
, BOSCH Хладилници с фризери за вграждане
, хладилници с фризери за вграждане в българия
, хладилници с фризери за вграждане techmag
, онлайн поръчка Хладилници с фризери за вграждане
, магазин за Хладилници с фризери за вграждане
, топ оферти Хладилници с фризери за вграждане
, BOSCH KIL82VFE0 характеристики
, BOSCH KIL82VFE0 спецификации
, BOSCH KIL82VFE0 review
, BOSCH KIL82VFE0 сравнение
, BOSCH KIL82VFE0 отзиви
, BOSCH KIL82VFE0 намаление
| Recessed handle(s): | Yes |
| Appliance placement: | Built-in |
| Number of doors: | 2 door(s) |
| Shelves material: | Glass |
| Built-in display: | No |
| Number of compressors: | 1 |
| Reversible doors: | Yes |
| Adjustable shelves: | Yes |
| Product colour: | White |
| Door hinge: | Right |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Current: | 10 A |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| Annual energy consumption: | 177 kWh |
| Energy efficiency class: | E |
| Installation compartment height: | 177.5 cm |
| Depth: | 548 mm |
| Weight: | 56.9 kg |
| Installation compartment width: | 56 cm |
| Height: | 1772 mm |
| Width: | 541 mm |
| Installation compartment depth: | 55 cm |
| Noise emission class: | B |
| Climate class: | SN-ST |
| Noise level: | 35 dB |
| Total net capacity: | 280 L |
| No Frost (freezer): | No |
| Storage time during power failure: | 18 h |
| Freezing capacity: | 2.5 kg/24h |
| Freezer net capacity: | 34 L |
| Freezer position: | Inside, in the upper part |
| Ice cube tray: | Yes |
| Door open alarm: | Yes |
| Cord length: | 2.3 m |
| Cooling system: | Ventilated |
| Number of egg balconies: | 3 |
| Egg balcony: | Yes |
| Fridge net capacity: | 246 L |
| Bottle rack: | Yes |
| Fridge number of shelves/baskets: | 5 |
| Number of vegetable drawers: | 2 |
| No Frost (fridge): | No |
| Ventilation: | Yes |
| Fridge door balconies: | 5 |
| Number of removable shelves: | 4 |
| Lamp type: | LED |
| Super Cool function: | Yes |
| Fridge interior light: | Yes |
| Warranty period: | 2 year(s) |
| Electronic control: | Yes |






