


-33 %



Belkin AVC002BTBK laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AVC002BTBK
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.05kg
31.34€ (61.30лв.)
47.02€ (91.96лв.)
без ДДС: 26.12€ (51.09лв.)
Етикети:
Belkin AVC002BTBK laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, AVC002BTBK
, Belkin
, Адаптери
, Кабели и адаптери
, купете Belkin AVC002BTBK laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, цена Belkin AVC002BTBK laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, оферти Belkin AVC002BTBK laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, ревю Belkin AVC002BTBK laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, промоция Belkin AVC002BTBK laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, онлайн магазин Belkin AVC002BTBK laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, поръчай Belkin AVC002BTBK laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Belkin AVC002BTBK laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black мнения
, Belkin AVC002BTBK laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black сравнение
, евтин Адаптери
, топ Адаптери
, най-добър Адаптери
, нов Адаптери
, belkin {ucfirst}адаптери
, оригинален Belkin AVC002BTBK laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, гаранция Belkin AVC002BTBK laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, бърза доставка Belkin AVC002BTBK laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Belkin цена
, Belkin промоция
, Belkin отстъпка
, Belkin Адаптери
, адаптери в българия
, адаптери techmag
, онлайн поръчка Адаптери
, магазин за Адаптери
, топ оферти Адаптери
, Belkin AVC002BTBK характеристики
, Belkin AVC002BTBK спецификации
, Belkin AVC002BTBK review
, Belkin AVC002BTBK сравнение
, Belkin AVC002BTBK отзиви
, Belkin AVC002BTBK намаление
| Height: | 14 mm |
| Depth: | 59 mm |
| Width: | 131.5 mm |
| Plug and Play: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Hub interfaces: | HDMI, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity: | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| USB Power Delivery up to: | 60 W |
| Host interface: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Harmonized System (HS) code: | 84719000 |








