





Baseus Airpow PPAP20K Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Violet – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: P10022804513-00
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 0.54kg
38.71€ (75.71лв.)
без ДДС: 32.26€ (63.10лв.)
Етикети:
Baseus Airpow PPAP20K Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Violet
, P10022804513-00
, Baseus
, Външни батерии
, Смартфони и аксесоари
, купете Baseus Airpow PPAP20K Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Violet
, цена Baseus Airpow PPAP20K Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Violet
, оферти Baseus Airpow PPAP20K Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Violet
, ревю Baseus Airpow PPAP20K Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Violet
, промоция Baseus Airpow PPAP20K Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Violet
, онлайн магазин Baseus Airpow PPAP20K Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Violet
, поръчай Baseus Airpow PPAP20K Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Violet
, Baseus Airpow PPAP20K Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Violet мнения
, Baseus Airpow PPAP20K Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Violet сравнение
, евтин Външни батерии
, топ Външни батерии
, най-добър Външни батерии
, нов Външни батерии
, baseus {ucfirst}външни батерии
, оригинален Baseus Airpow PPAP20K Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Violet
, гаранция Baseus Airpow PPAP20K Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Violet
, бърза доставка Baseus Airpow PPAP20K Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Violet
, Baseus цена
, Baseus промоция
, Baseus отстъпка
, Baseus Външни батерии
, външни батерии в българия
, външни батерии techmag
, онлайн поръчка Външни батерии
, магазин за Външни батерии
, топ оферти Външни батерии
, Baseus P10022804513-00 характеристики
, Baseus P10022804513-00 спецификации
, Baseus P10022804513-00 review
, Baseus P10022804513-00 сравнение
, Baseus P10022804513-00 отзиви
, Baseus P10022804513-00 намаление
| Shape: | Rectangle |
| Product colour: | Purple |
| Charger compatibility: | Universal |
| LED indicators: | Battery level |
| Number of simultaneously connected devices (max): | 3 |
| On/off switch: | Yes |
| Port 2 output current: | 1.5 A |
| Power protection features: | Overload, Overheating, Surge protection |
| Total output power: | 20 W |
| Output current: | 1.5 A |
| Output voltage: | 12 V |
| Port 1 output current: | 1.5 A |
| Input voltage: | 9 V |
| Input current: | 2 A |
| Cable length: | 0.5 m |
| Weight: | 446 g |
| Depth: | 69.4 mm |
| Height: | 26.9 mm |
| Width: | 153.5 mm |
| Fast charging technology: | Power Delivery |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| USB Power Delivery up to: | 20 W |
| Battery capacity: | 20000 mAh, 74 Wh |
| Built-in radio: | No |
| Fast charging: | Yes |
| Battery charge time (AC): | 6 h |
| Charging source: | USB |
| Package type: | Hanging box |
| Manual: | Yes |
| Cables included: | USB Type-A to USB Type-C |
| Compliance certificates: | UKCA, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, CE |
| USB Type-C ports quantity: | 1 |
| Micro-USB connectors quantity: | 1 |
| USB Type-A output ports: | 1 |
| Input interface: | Micro-USB + USB Type-C |





