





Baseus AirNora 3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music Bluetooth Green – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: A00076701633-00
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 0.28kg
32.59€ (63.74лв.)
без ДДС: 27.16€ (53.12лв.)
Етикети:
Baseus AirNora 3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music Bluetooth Green
, A00076701633-00
, Baseus
, Аудио и bluetooth слушалки
, Смартфони и аксесоари
, купете Baseus AirNora 3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music Bluetooth Green
, цена Baseus AirNora 3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music Bluetooth Green
, оферти Baseus AirNora 3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music Bluetooth Green
, ревю Baseus AirNora 3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music Bluetooth Green
, промоция Baseus AirNora 3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music Bluetooth Green
, онлайн магазин Baseus AirNora 3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music Bluetooth Green
, поръчай Baseus AirNora 3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music Bluetooth Green
, Baseus AirNora 3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music Bluetooth Green мнения
, Baseus AirNora 3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music Bluetooth Green сравнение
, евтин Аудио и bluetooth слушалки
, топ Аудио и bluetooth слушалки
, най-добър Аудио и bluetooth слушалки
, нов Аудио и bluetooth слушалки
, baseus {ucfirst}аудио и bluetooth слушалки
, оригинален Baseus AirNora 3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music Bluetooth Green
, гаранция Baseus AirNora 3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music Bluetooth Green
, бърза доставка Baseus AirNora 3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music Bluetooth Green
, Baseus цена
, Baseus промоция
, Baseus отстъпка
, Baseus Аудио и bluetooth слушалки
, аудио и bluetooth слушалки в българия
, аудио и bluetooth слушалки techmag
, онлайн поръчка Аудио и bluetooth слушалки
, магазин за Аудио и bluetooth слушалки
, топ оферти Аудио и bluetooth слушалки
, Baseus A00076701633-00 характеристики
, Baseus A00076701633-00 спецификации
, Baseus A00076701633-00 review
, Baseus A00076701633-00 сравнение
, Baseus A00076701633-00 отзиви
, Baseus A00076701633-00 намаление
| Control type: | Touch |
| Wearing style: | In-ear |
| Control unit type: | On-ear control unit |
| Housing material: | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Polycarbonate (PC) |
| Product type: | Headset |
| Recommended usage: | Calls/Music |
| Product colour: | Green |
| Warranty card: | Yes |
| Charging case: | Yes |
| Cables included: | USB Type-C |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Connectivity technology: | True Wireless Stereo (TWS) |
| Wireless range: | 10 m |
| Bluetooth: | Yes |
| Battery type: | Built-in battery |
| Battery recharge time: | 1 h |
| Continuous audio playback time (ANC off): | 6 h |
| Left earpiece battery capacity: | 35 mAh |
| Right earpiece battery capacity: | 35 mAh |
| Continuous audio playback time (with charging case): | 30 h |
| Battery capacity (charging case): | 400 mAh |
| Battery operated: | Yes |
| Microphone type: | Built-in |
| Warnings: | Do not use near sources of heat or flame. |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Noise canceling type: | Active |
| Noise canceling: | Yes |





