
-28 %
AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 75 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 1TV331
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 66.00kg
1,525.09€ (2,982.82лв.)
2,121.86€ (4,150.01лв.)
без ДДС: 1,270.91€ (2,485.68лв.)
![]() |
12 x 144.02 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 75
, 1TV331
, AVTEK
, Тъчскрийн монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 75
, цена AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 75
, оферти AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 75
, ревю AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 75
, промоция AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 75
, онлайн магазин AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 75
, поръчай AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 75
, AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 75 мнения
, AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 75 сравнение
, евтин Тъчскрийн монитори
, топ Тъчскрийн монитори
, най-добър Тъчскрийн монитори
, нов Тъчскрийн монитори
, avtek {ucfirst}тъчскрийн монитори
, оригинален AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 75
, гаранция AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 75
, бърза доставка AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 75
, AVTEK цена
, AVTEK промоция
, AVTEK отстъпка
, AVTEK Тъчскрийн монитори
, тъчскрийн монитори в българия
, тъчскрийн монитори techmag
, онлайн поръчка Тъчскрийн монитори
, магазин за Тъчскрийн монитори
, топ оферти Тъчскрийн монитори
, AVTEK 1TV331 характеристики
, AVTEK 1TV331 спецификации
, AVTEK 1TV331 review
, AVTEK 1TV331 сравнение
, AVTEK 1TV331 отзиви
, AVTEK 1TV331 намаление
| Glass hardness: | Mhos 7 |
| Glass thickness: | 3 mm |
| Available sizes: | 75', 86', 65' |
| Product colour: | Aluminium, Black |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 247 W |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Weight: | 50.6 kg |
| Width: | 1709 mm |
| Depth: | 88 mm |
| Height: | 1014 mm |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touch technology: | Multi-touch |
| On Screen Display (OSD) languages: | Russian, Czech, English, Polish, German, Italian, Dutch, French , Spanish, Hungarian |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Touchscreen type: | Infrared |
| Number of simultaneous touchpoints: | 20 |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Handle included: | Yes |
| Built-in WiFi: | Yes |
| Compatibility: | Onyx MAX Lumi, Onyx MAX Lumi 2 |
| Batteries included: | Yes |
| Quick start guide: | Yes |
| Remote control included: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Cables included: | AC, USB cable |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| High frequency rate: | 60 Hz |
| Backlight type: | Direct LED |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Pixel pitch: | 0.372 x 0.372 mm |
| Display number of colours: | 1.07 billion colours |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Contrast ratio (typical): | 5000:1 |
| Display technology: | Direct-LED |
| Display diagonal: | 190.5 cm (75") |
| Response time: | 8 ms |
| LED backlight: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE) compliance: | Yes |
| Certificates: | ISO 14001, CE, ISO 9001 |
| RoHS compliance: | Y |
| Wall mountable: | Yes |
| VESA mount included: | Yes |
| Panel mounting interface: | 600 x 400 |
| VESA mounting: | Yes |
| Placement supported: | Horizontal |
| Audio out (mini jack): | 1 |
| RS-232C: | Yes |
| USB Touch ports quantity: | 1 |
| USB Touch port: | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) ports quantity: | 1 |
| Audio in (mini jack): | Y |
| OPS slot: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 3 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |






