
AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 65 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 1TV330
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 46.00kg
1,193.71€ (2,334.70лв.)
без ДДС: 994.76€ (1,945.58лв.)
![]() |
12 x 112.73 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 65
, 1TV330
, AVTEK
, Тъчскрийн монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 65
, цена AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 65
, оферти AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 65
, ревю AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 65
, промоция AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 65
, онлайн магазин AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 65
, поръчай AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 65
, AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 65 мнения
, AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 65 сравнение
, евтин Тъчскрийн монитори
, топ Тъчскрийн монитори
, най-добър Тъчскрийн монитори
, нов Тъчскрийн монитори
, avtek {ucfirst}тъчскрийн монитори
, оригинален AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 65
, гаранция AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 65
, бърза доставка AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 8 EASY 65
, AVTEK цена
, AVTEK промоция
, AVTEK отстъпка
, AVTEK Тъчскрийн монитори
, тъчскрийн монитори в българия
, тъчскрийн монитори techmag
, онлайн поръчка Тъчскрийн монитори
, магазин за Тъчскрийн монитори
, топ оферти Тъчскрийн монитори
, AVTEK 1TV330 характеристики
, AVTEK 1TV330 спецификации
, AVTEK 1TV330 review
, AVTEK 1TV330 сравнение
, AVTEK 1TV330 отзиви
, AVTEK 1TV330 намаление
| Available sizes: | 86', 75', 65' |
| Product colour: | Black, Aluminium |
| Glass hardness: | Mhos 7 |
| Glass thickness: | 3 mm |
| Power consumption (typical): | 144 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Height: | 897 mm |
| Depth: | 87 mm |
| Weight: | 34.9 kg |
| Width: | 1488 mm |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Number of simultaneous touchpoints: | 20 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Touchscreen type: | Infrared |
| On Screen Display (OSD) languages: | German, Italian, Dutch, English, French , Spanish, Russian, Czech, Polish, Hungarian |
| Touch technology: | Multi-touch |
| Package depth: | 208 mm |
| Package height: | 1005 mm |
| Package width: | 1628 mm |
| Package weight: | 49.7 kg |
| Bluetooth: | Yes |
| Cables included: | USB cable, AC |
| Quick start guide: | Yes |
| Batteries included: | Yes |
| Remote control included: | Yes |
| Handle included: | Yes |
| Built-in WiFi: | Yes |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Display diagonal: | 165.1 cm (65") |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| LED backlight: | Yes |
| Display number of colours: | 1.07 billion colours |
| Response time: | 8 ms |
| Backlight type: | Direct LED |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Pixel pitch: | 0.372 x 0.372 mm |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Display technology: | Direct-LED |
| High frequency rate: | 60 Hz |
| Contrast ratio (typical): | 4000:1 |
| Display diagonal (metric): | 165.1 cm |
| Display brightness: | 260 cd/m² |
| RoHS compliance: | Y |
| Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE) compliance: | Yes |
| Certificates: | CE, ISO 14001, ISO 9001 |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 600 x 400 |
| Placement supported: | Horizontal |
| VESA mount included: | Yes |
| Wall mountable: | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) ports quantity: | 1 |
| Audio in (mini jack): | Y |
| USB Touch port: | Yes |
| USB Touch ports quantity: | 1 |
| OPS slot: | 1 |
| RS-232C: | Yes |
| Audio out (mini jack): | 1 |






