



Avtek TS 7.1 Lite 55 interactive monitor
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONAVTDOT0077
- Тегло: 36.50kg
- SKU: MONAVTDOT0077
1,333.49€ (2,608.08лв.)
без ДДС: 1,111.24€ (2,173.40лв.)
![]() |
12 x 125.93 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Avtek TS 7.1 Lite 55 interactive monitor
, MONAVTDOT0077
, AVTEK
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Avtek TS 7.1 Lite 55 interactive monitor
, цена Avtek TS 7.1 Lite 55 interactive monitor
, оферти Avtek TS 7.1 Lite 55 interactive monitor
, ревю Avtek TS 7.1 Lite 55 interactive monitor
, промоция Avtek TS 7.1 Lite 55 interactive monitor
, онлайн магазин Avtek TS 7.1 Lite 55 interactive monitor
, поръчай Avtek TS 7.1 Lite 55 interactive monitor
, Avtek TS 7.1 Lite 55 interactive monitor мнения
, Avtek TS 7.1 Lite 55 interactive monitor сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, avtek {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Avtek TS 7.1 Lite 55 interactive monitor
, гаранция Avtek TS 7.1 Lite 55 interactive monitor
, бърза доставка Avtek TS 7.1 Lite 55 interactive monitor
, AVTEK цена
, AVTEK промоция
, AVTEK отстъпка
, AVTEK Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, AVTEK MONAVTDOT0077 характеристики
, AVTEK MONAVTDOT0077 спецификации
, AVTEK MONAVTDOT0077 review
, AVTEK MONAVTDOT0077 сравнение
, AVTEK MONAVTDOT0077 отзиви
, AVTEK MONAVTDOT0077 намаление
EAN: 5907731319829
MPN: 1TV372
Technical Specifications
| Glass thickness | 3.2 mm |
| Product colour | Black |
| Product colour | Aluminium |
| Glass hardness | Mhos 7 |
| Available sizes | 55' |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical) | 66 W |
| Depth | 87 mm |
| Weight | 26.1 kg |
| Height | 774 mm |
| Width | 1271 mm |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Speaker power | 2 × 16 W |
| Touchscreen type | Infrared |
| Number of simultaneous touchpoints | 40 |
| On Screen Display (OSD) languages | Spanish |
| On Screen Display (OSD) languages | Croatian |
| On Screen Display (OSD) languages | English |
| On Screen Display (OSD) languages | German |
| On Screen Display (OSD) languages | Italian |
| On Screen Display (OSD) languages | French |
| On Screen Display (OSD) languages | Ukrainian |
| On Screen Display (OSD) languages | Polish |
| On Screen Display (OSD) languages | Hungarian |
| On Screen Display (OSD) languages | Lithuanian |
| On Screen Display (OSD) languages | Czech |
| On Screen Display (OSD) languages | Latvian |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Operating system installed | Android |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Other operating systems supported | Chrome |
| Touch technology | Multi-touch |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Package height | 859 mm |
| Package weight | 34,35 kg |
| Package depth | 220 mm |
| Package width | 1401 mm |
| Bundled software | Note, Connect, Capture |
| Bluetooth | Yes |
| Remote control included | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Cables included | AC |
| Cables included | USB cable |
| Built-in WiFi | Yes |
| Felt pens included | Yes |
| Handle included | Yes |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Backlight type | Direct LED |
| Response time | 8 ms |
| Maximum RAM supported | 4 GB |
| Display technology | Direct-LED |
| High frequency rate | 60 Hz |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display brightness | 420 cd/m² |
| Panel type | IPS |
| Display diagonal | 139.7 cm (55") |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Contrast ratio (typical) | 5000:1 |
| Operating time | 24 h |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| LED backlight | Yes |
| Operating system version | Android 13 |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Certificates | ISO 14001 |
| Certificates | CE |
| Certificates | ISO 9001 |
| Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE) compliance | Yes |
| RoHS compliance | Y |
| Wall mountable | Yes |
| Panel mounting interface | 400 x 200 |
| VESA mount included | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 4 |
| Audio in (mini jack) | Yes |
| USB Touch ports quantity | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| RS-232C | Yes |
| OPS slot | 1 |
| Audio out (mini jack) | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Number of USB 3.0 ports | 4 |
| Warnings | Avoid dropping or bumping the monitor. |
| Warnings | Do not use in a damp environment or near water. |
| Warnings | Protect against the possibility of scratching the touchscreen. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 22 x 141 x 85.9 cm
Weight: 36.5 kg

