



















ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-IS94T laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 35.6 cm (14") Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBASUNOTBAOG
- Тегло: 1.99kg
- SKU: MOBASUNOTBAOG
1,073.23€ (2,099.06лв.)
без ДДС: 894.36€ (1,749.22лв.)
![]() |
12 x 101.35 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-IS94T laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, MOBASUNOTBAOG
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-IS94T laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, цена ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-IS94T laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, оферти ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-IS94T laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, ревю ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-IS94T laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, промоция ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-IS94T laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, онлайн магазин ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-IS94T laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, поръчай ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-IS94T laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-IS94T laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked мнения
, ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-IS94T laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-IS94T laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, гаранция ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-IS94T laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, бърза доставка ASUS Zenbook 14 OLED UX3402VA-IS94T laptop Intel® Core™ i9 i9-13900H 35.6 cm (14) Touchscreen 2.8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver New Repack/Repacked
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS MOBASUNOTBAOG характеристики
, ASUS MOBASUNOTBAOG спецификации
, ASUS MOBASUNOTBAOG review
, ASUS MOBASUNOTBAOG сравнение
, ASUS MOBASUNOTBAOG отзиви
, ASUS MOBASUNOTBAOG намаление
EAN: 5903719143837
MPN: UX3402VA-IS94T
Technical Specifications
| Performance cores | 6 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5.4 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4.1 GHz |
| Efficient cores | 8 |
| Maximum turbo power | 115 W |
| Processor base power | 45 W |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i9 |
| Processor boost frequency | 5.4 GHz |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor cores | 14 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor family | Intel® Core™ i9 |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor model | i9-13900H |
| Processor threads | 20 |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | LPDDR5-SDRAM |
| Maximum internal memory | 16 GB |
| Memory form factor | On-board |
| Product type | Laptop |
| Colour name | Foggy Silver |
| Product colour | Silver |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| AC adapter power | 65 W |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| AC adapter output current | 3.25 A |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter output voltage | 20 V |
| Password protection | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Width | 313.6 mm |
| Weight | 1.39 kg |
| Depth | 220.6 mm |
| Height | 16.9 mm |
| Mobile network connection | No |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna type | 2x2 |
| Touchscreen | Yes |
| Panel type | OLED |
| Maximum display brightness (HDR) | 550 cd/m² |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | HDR True Black 500 |
| Contrast ratio (typical) | 1000000:1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Maximum refresh rate | 90 Hz |
| Display brightness | 400 cd/m² |
| Colour gamut | 100% |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| HD type | 2.8K |
| Display surface | Gloss |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Display resolution | 2880 x 1800 pixels |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Speakers manufacturer | Harman Kardon |
| Built-in microphone | Yes |
| Audio system | Smart Amp |
| Number of SSDs installed | 1 |
| NVMe | Yes |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| SSD form factor | M.2 |
| SSD capacity | 1 TB |
| Optical drive type | No |
| Card reader integrated | Yes |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Charging port type | USB Type-C |
| HDMI version | 2.1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| Front camera HD type | Full HD |
| Front camera | Yes |
| Number of battery cells | 4 |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 75 Wh |
| Keyboard backlit | Yes |
| Pointing device | NumberPad |
| Numeric keypad | No |
| Warnings | Keep out of the reach of children. |
| Warnings | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Warnings | Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Hazard pictogram(s) | GHS08: Health hazard |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 8.8 x 40.2 x 32 cm
Weight: 1.99 kg

