

















ASUS XG27UCS computer monitor 68.6 cm (27") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONASUGAM0091
- Тегло: 12.44kg
- SKU: MONASUGAM0091
650.35€ (1,271.98лв.)
без ДДС: 541.96€ (1,059.98лв.)
![]() |
12 x 61.41 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS XG27UCS computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, MONASUGAM0091
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS XG27UCS computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, цена ASUS XG27UCS computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, оферти ASUS XG27UCS computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, ревю ASUS XG27UCS computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, промоция ASUS XG27UCS computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, онлайн магазин ASUS XG27UCS computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, поръчай ASUS XG27UCS computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, ASUS XG27UCS computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black мнения
, ASUS XG27UCS computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS XG27UCS computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, гаранция ASUS XG27UCS computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, бърза доставка ASUS XG27UCS computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS MONASUGAM0091 характеристики
, ASUS MONASUGAM0091 спецификации
, ASUS MONASUGAM0091 review
, ASUS MONASUGAM0091 сравнение
, ASUS MONASUGAM0091 отзиви
, ASUS MONASUGAM0091 намаление
EAN: 4711387447345
MPN: XG27UCS
Technical Specifications
| Feet colour | Black |
| Market positioning | Gaming |
| Product colour | Black |
| Power consumption (typical) | 26 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 45 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1944807 |
| Weight (with stand) | 6.57 kg |
| Width (without stand) | 614.8 mm |
| Weight (without stand) | 3.88 kg |
| Width (with stand) | 614.8 mm |
| Depth (with stand) | 218.8 mm |
| Depth (without stand) | 60.1 mm |
| Height (with stand) | 512.8 mm |
| Height (without stand) | 367 mm |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Game mode | Yes |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Package depth | 515 mm |
| Package height | 226 mm |
| Package width | 780 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 10.1 kg |
| Stand included | Yes |
| Display technology | LCD |
| Digital vertical frequency | 48 - 160 Hz |
| Maximum refresh rate | 160 Hz |
| Touchscreen | No |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Pixel pitch | 0.155 x 0.155 mm |
| Display diagonal (metric) | 69 cm |
| Backlight type | LED |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Digital horizontal frequency | 30 - 380 kHz |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Pixel density | 163 ppi |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Panel type | Fast IPS |
| LED backlight | Yes |
| Colour gamut | 95% |
| sRGB coverage (typical) | 130% |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Display surface | Matt |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Response time | 1 ms |
| Display brightness (peak) | 450 cd/m² |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Screen shape | Flat |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| HD type | 4K Ultra HD |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in camera | No |
| VESA mounting | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Height adjustment | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Swivel angle range | 45 - -45° |
| Tilt adjustment | Yes |
| Pivot angle | 90 - -90° |
| Swivelling | Yes |
| Pivot | Yes |
| Tilt angle range | 20 - -5° |
| Cable lock slot | Yes |
| Adjustable height (max) | 12 cm |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| HDMI version | 2.1 |
| Built-in USB hub | No |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Headphone outputs | 1 |
| HDMI | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDCP | Yes |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Headphone out | Yes |
| USB Power Delivery up to | 15 W |
| Shadow control | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| Warnings | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids. |
| Warnings | Do not expose to water or excessive moisture. |
| Sustainability compliance | Yes |
| Sustainability certificates | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 76 x 51 x 22 cm
Weight: 12.436 kg

