





















ASUS Vivobook Go 15 E1504GA-WS34 laptop Intel Core i3 N-series i3-N305 39.6 cm (15.6") Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home in S mode Green, Grey New Repack/Repacked
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBASUNOTBANO
- Тегло: 2.19kg
- SKU: MOBASUNOTBANO
387.23€ (757.35лв.)
без ДДС: 322.69€ (631.13лв.)
![]() |
12 x 36.57 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS Vivobook Go 15 E1504GA-WS34 laptop Intel Core i3 N-series i3-N305 39.6 cm (15.6) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home in S mode Green
, Grey New Repack/Repacked
, MOBASUNOTBANO
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS Vivobook Go 15 E1504GA-WS34 laptop Intel Core i3 N-series i3-N305 39.6 cm (15.6) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home in S mode Green
, Grey New Repack/Repacked
, цена ASUS Vivobook Go 15 E1504GA-WS34 laptop Intel Core i3 N-series i3-N305 39.6 cm (15.6) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home in S mode Green
, Grey New Repack/Repacked
, оферти ASUS Vivobook Go 15 E1504GA-WS34 laptop Intel Core i3 N-series i3-N305 39.6 cm (15.6) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home in S mode Green
, Grey New Repack/Repacked
, ревю ASUS Vivobook Go 15 E1504GA-WS34 laptop Intel Core i3 N-series i3-N305 39.6 cm (15.6) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home in S mode Green
, Grey New Repack/Repacked
, промоция ASUS Vivobook Go 15 E1504GA-WS34 laptop Intel Core i3 N-series i3-N305 39.6 cm (15.6) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home in S mode Green
, Grey New Repack/Repacked
, онлайн магазин ASUS Vivobook Go 15 E1504GA-WS34 laptop Intel Core i3 N-series i3-N305 39.6 cm (15.6) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home in S mode Green
, Grey New Repack/Repacked
, поръчай ASUS Vivobook Go 15 E1504GA-WS34 laptop Intel Core i3 N-series i3-N305 39.6 cm (15.6) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home in S mode Green
, Grey New Repack/Repacked
, ASUS Vivobook Go 15 E1504GA-WS34 laptop Intel Core i3 N-series i3-N305 39.6 cm (15.6) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home in S mode Green
, Grey New Repack/Repacked мнения
, ASUS Vivobook Go 15 E1504GA-WS34 laptop Intel Core i3 N-series i3-N305 39.6 cm (15.6) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home in S mode Green
, Grey New Repack/Repacked сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS Vivobook Go 15 E1504GA-WS34 laptop Intel Core i3 N-series i3-N305 39.6 cm (15.6) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home in S mode Green
, Grey New Repack/Repacked
, гаранция ASUS Vivobook Go 15 E1504GA-WS34 laptop Intel Core i3 N-series i3-N305 39.6 cm (15.6) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home in S mode Green
, Grey New Repack/Repacked
, бърза доставка ASUS Vivobook Go 15 E1504GA-WS34 laptop Intel Core i3 N-series i3-N305 39.6 cm (15.6) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Home in S mode Green
, Grey New Repack/Repacked
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS MOBASUNOTBANO характеристики
, ASUS MOBASUNOTBANO спецификации
, ASUS MOBASUNOTBANO review
, ASUS MOBASUNOTBANO сравнение
, ASUS MOBASUNOTBANO отзиви
, ASUS MOBASUNOTBANO намаление
EAN: 5903719143196
MPN: E1504GA-WS34
Technical Specifications
| Processor cores | 8 |
| Processor cache | 6 MB |
| Processor model | i3-N305 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor generation | Intel Core i3-Nxxx |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor family | Intel Core i3 N-series |
| Processor boost frequency | 3.8 GHz |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Memory form factor | On-board |
| Maximum internal memory | 8 GB |
| Product type | Laptop |
| Colour name | Green Grey |
| Product colour | Green |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter output voltage | 19 V |
| Password protection | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Width | 360.3 mm |
| Weight | 1.63 kg |
| Depth | 232.5 mm |
| Height | 17.9 mm |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Mobile network connection | No |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Ethernet LAN | No |
| Antenna type | 1x1 |
| Bluetooth | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Touchscreen | No |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| RGB colour space | NTSC |
| Colour gamut | 45% |
| Anti-glare screen | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| LED backlight | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6") |
| HD type | Full HD |
| Operating system installed | Windows 11 Home in S mode |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Built-in microphone | Yes |
| Storage media | SSD |
| SSD interface | PCI Express 3.0 |
| Total storage capacity | 256 GB |
| NVMe | Yes |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Optical drive type | No |
| SSD capacity | 256 GB |
| SSD form factor | M.2 |
| Total SSDs capacity | 256 GB |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Charging port type | DC-in jack |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| Power adapter barrel connector | 4.5 mm |
| Front camera | Yes |
| Front camera HD type | HD |
| Number of battery cells | 3 |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Keyboard backlit | Yes |
| Numeric keypad | Yes |
| Pointing device | Touchpad |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Hazard pictogram(s) | GHS08: Health hazard |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
| Warnings | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 33.5 x 48 x 8.5 cm
Weight: 2.19 kg

