





















ASUS Vivobook 17 X1704ZA-I38512 laptop Intel® Core™ i3 i3-1215U 43.9 cm (17.3") Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBASUNOTBAS9
- Тегло: 2.66kg
- SKU: MOBASUNOTBAS9
514.16€ (1,005.62лв.)
без ДДС: 428.47€ (838.01лв.)
![]() |
12 x 48.55 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS Vivobook 17 X1704ZA-I38512 laptop Intel® Core™ i3 i3-1215U 43.9 cm (17.3) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, MOBASUNOTBAS9
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS Vivobook 17 X1704ZA-I38512 laptop Intel® Core™ i3 i3-1215U 43.9 cm (17.3) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, цена ASUS Vivobook 17 X1704ZA-I38512 laptop Intel® Core™ i3 i3-1215U 43.9 cm (17.3) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, оферти ASUS Vivobook 17 X1704ZA-I38512 laptop Intel® Core™ i3 i3-1215U 43.9 cm (17.3) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, ревю ASUS Vivobook 17 X1704ZA-I38512 laptop Intel® Core™ i3 i3-1215U 43.9 cm (17.3) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, промоция ASUS Vivobook 17 X1704ZA-I38512 laptop Intel® Core™ i3 i3-1215U 43.9 cm (17.3) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, онлайн магазин ASUS Vivobook 17 X1704ZA-I38512 laptop Intel® Core™ i3 i3-1215U 43.9 cm (17.3) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, поръчай ASUS Vivobook 17 X1704ZA-I38512 laptop Intel® Core™ i3 i3-1215U 43.9 cm (17.3) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, ASUS Vivobook 17 X1704ZA-I38512 laptop Intel® Core™ i3 i3-1215U 43.9 cm (17.3) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked мнения
, ASUS Vivobook 17 X1704ZA-I38512 laptop Intel® Core™ i3 i3-1215U 43.9 cm (17.3) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS Vivobook 17 X1704ZA-I38512 laptop Intel® Core™ i3 i3-1215U 43.9 cm (17.3) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, гаранция ASUS Vivobook 17 X1704ZA-I38512 laptop Intel® Core™ i3 i3-1215U 43.9 cm (17.3) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, бърза доставка ASUS Vivobook 17 X1704ZA-I38512 laptop Intel® Core™ i3 i3-1215U 43.9 cm (17.3) Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS MOBASUNOTBAS9 характеристики
, ASUS MOBASUNOTBAS9 спецификации
, ASUS MOBASUNOTBAS9 review
, ASUS MOBASUNOTBAS9 сравнение
, ASUS MOBASUNOTBAS9 отзиви
, ASUS MOBASUNOTBAS9 намаление
EAN: 5903719147422
MPN: X1704ZA-I38512
Technical Specifications
| Processor family | Intel® Core™ i3 |
| Processor cache | 10 MB |
| Processor boost frequency | 4.4 GHz |
| Processor cores | 6 |
| Processor threads | 8 |
| Processor model | i3-1215U |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor generation | 12th gen Intel® Core™ i3 |
| Efficient cores | 4 |
| Maximum turbo power | 55 W |
| Performance cores | 2 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor base power | 15 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.3 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.4 GHz |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Maximum internal memory | 16 GB |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Memory slots | SO-DIMM |
| Product colour | Blue |
| Colour name | Quiet Blue |
| Product type | Laptop |
| USB Type-C charging port | No |
| DC-in jack | Yes |
| AC adapter output current | 2.37 A |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter output voltage | 19 V |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| AC adapter power | 45 W |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Password protection | Yes |
| Weight | 2.1 kg |
| Depth | 254.3 mm |
| Width | 399.3 mm |
| Height | 19.9 mm |
| Antenna type | 1x1 |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobile network connection | No |
| Bluetooth version | 5.3 |
| AC adapter included | Yes |
| Display diagonal | 43.9 cm (17.3") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| LED backlight | Yes |
| HD type | Full HD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| RGB colour space | NTSC |
| Touchscreen | No |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Anti-glare screen | Yes |
| Colour gamut | 45% |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Audio system | SonicMaster |
| Built-in microphone | Yes |
| Compliance certificates | REACH |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Optical drive type | No |
| Storage media | SSD |
| Card reader integrated | No |
| NVMe | Yes |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| SSD form factor | M.2 |
| SSD capacity | 512 GB |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Power adapter barrel connector | 4.5 mm |
| HDMI version | 1.4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| Front camera | Yes |
| Front camera resolution | 1280 x 720 pixels |
| Front camera HD type | HD |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 50 Wh |
| Number of battery cells | 3 |
| Pointing device | Touchpad |
| Numeric keypad | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 34 x 56 x 8.5 cm
Weight: 2.66 kg

