













ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU817W Intel Core 5 120U Laptop 43.9 cm (17.3") Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBASUNOTBATX
- Тегло: 3.24kg
- SKU: MOBASUNOTBATX
793.55€ (1,552.04лв.)
без ДДС: 661.29€ (1,293.37лв.)
![]() |
12 x 74.94 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU817W Intel Core 5 120U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, MOBASUNOTBATX
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU817W Intel Core 5 120U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, цена ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU817W Intel Core 5 120U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, оферти ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU817W Intel Core 5 120U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, ревю ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU817W Intel Core 5 120U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, промоция ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU817W Intel Core 5 120U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, онлайн магазин ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU817W Intel Core 5 120U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, поръчай ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU817W Intel Core 5 120U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU817W Intel Core 5 120U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver мнения
, ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU817W Intel Core 5 120U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU817W Intel Core 5 120U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, гаранция ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU817W Intel Core 5 120U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, бърза доставка ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU817W Intel Core 5 120U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS MOBASUNOTBATX характеристики
, ASUS MOBASUNOTBATX спецификации
, ASUS MOBASUNOTBATX review
, ASUS MOBASUNOTBATX сравнение
, ASUS MOBASUNOTBATX отзиви
, ASUS MOBASUNOTBATX намаление
EAN: 4711636181280
MPN: X1704VA-AU817W
Technical Specifications
| Processor boost frequency | 5 GHz |
| Processor cores | 10 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor threads | 12 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.8 GHz |
| Processor model | 120U |
| Processor family | Intel Core 5 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Performance cores | 2 |
| Efficient-core base frequency | 0.9 GHz |
| Efficient cores | 8 |
| Performance-core base frequency | 1.4 GHz |
| Processor generation | Intel Core (Series 1) |
| Processor base power | 15 W |
| Maximum turbo power | 55 W |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card model | Intel Graphics |
| On-board graphics card family | Intel Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Maximum internal memory | 16 GB |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 8 GB |
| Memory form factor | On-board + SO-DIMM |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Memory slots | SO-DIMM |
| Product colour | Silver |
| Colour name | Cool Silver |
| Product type | Laptop |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter output voltage | 20 V |
| AC adapter output current | 2.25 A |
| AC adapter power | 45 W |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Password protection | Yes |
| Height | 19.9 mm |
| Width | 399.3 mm |
| Weight | 2.1 kg |
| Depth | 254.3 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Mobile network connection | No |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WWAN | Not installed |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Package width | 515 mm |
| Package weight | 2.35 kg |
| Package depth | 65 mm |
| Package height | 305 mm |
| AC adapter included | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Display diagonal | 43.9 cm (17.3") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| HD type | Full HD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Display diagonal (metric) | 43.9 cm |
| Touchscreen | No |
| Panel type | IPS-Level |
| Anti-glare screen | Yes |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Audio system | SonicMaster |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| NVMe | Yes |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Optical drive type | No |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD form factor | M.2 |
| SSD capacity | 512 GB |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| Display resolution | 1280 x 720 pixels |
| Front camera | Yes |
| Front camera HD type | HD |
| Number of battery cells | 3 |
| Battery capacity | 50 Wh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Numeric keypad | Yes |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Pointing device | Touchpad |
| Warnings | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Warnings | Keep out of the reach of children. |
| Warnings | Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Hazard pictogram(s) | GHS08: Health hazard |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7 x 52.3 x 30.3 cm
Weight: 3.24 kg

