


-39 %



ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU582 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 43.9 cm (17.3") Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: X1704VA-AU582
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 3.11kg
724.80€ (1,417.59лв.)
1,186.03€ (2,319.68лв.)
без ДДС: 604.00€ (1,181.32лв.)
![]() |
12 x 68.45 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU582 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, X1704VA-AU582
, ASUS
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU582 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, цена ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU582 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, оферти ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU582 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, ревю ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU582 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, промоция ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU582 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, онлайн магазин ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU582 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, поръчай ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU582 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU582 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver мнения
, ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU582 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, asus {ucfirst}лаптопи
, оригинален ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU582 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, гаранция ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU582 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, бърза доставка ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU582 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, ASUS X1704VA-AU582 характеристики
, ASUS X1704VA-AU582 спецификации
, ASUS X1704VA-AU582 review
, ASUS X1704VA-AU582 сравнение
, ASUS X1704VA-AU582 отзиви
, ASUS X1704VA-AU582 намаление
| Processor threads: | 12 |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor cores: | 10 |
| Processor model: | i5-1334U |
| Processor boost frequency: | 4.6 GHz |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor family: | Intel® Core™ i5 |
| Processor base power: | 15 W |
| Processor generation: | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Efficient cores: | 8 |
| Maximum turbo power: | 55 W |
| Performance cores: | 2 |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.6 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.4 GHz |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board graphics card family: | Intel Iris Xe Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Maximum internal memory: | 16 GB |
| Internal memory: | 16 GB |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Memory form factor: | On-board + SO-DIMM |
| Memory slots: | SO-DIMM |
| Product colour: | Silver |
| Product type: | Laptop |
| Colour name: | Cool Silver |
| Housing material: | Plastic |
| AC adapter output current: | 2.37 A |
| DC-in jack: | Yes |
| AC adapter output voltage: | 19 V |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter power: | 45 W |
| USB Type-C charging port: | No |
| USB Power Delivery (USB PD): | No |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Password protection: | Yes |
| Depth: | 254.3 mm |
| Height: | 19.9 mm |
| Weight: | 2.1 kg |
| Width: | 399.3 mm |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b |
| Bluetooth: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN: | No |
| Antenna type: | 1x1 |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| WWAN: | Not installed |
| Mobile network connection: | No |
| Package depth: | 515 mm |
| Package weight: | 3.67 kg |
| Package height: | 305 mm |
| Package width: | 65 mm |
| LED backlight: | Yes |
| HD type: | Full HD |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display diagonal: | 43.9 cm (17.3") |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| Touchscreen: | No |
| Colour gamut: | 45% |
| Anti-glare screen: | Yes |
| RGB colour space: | NTSC |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Audio system: | SonicMaster |
| Built-in microphone: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Compliance certificates: | REACH |
| Storage media: | SSD |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Card reader integrated: | No |
| Optical drive type: | No |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| SSD form factor: | M.2 |
| NVMe: | Yes |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI version: | 1.4 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| Power adapter barrel connector: | 4.5 mm |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity: | 1 |
| Front camera: | Yes |
| Front camera HD type: | HD |
| Front camera resolution: | 1280 x 720 pixels |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity: | 50 Wh |
| Number of battery cells: | 3 |
| Pointing device: | Touchpad |
| Numeric keypad: | Yes |
| Hazard pictogram(s): | GHS09: Environmental hazard, GHS08: Health hazard, GHS07: Harmful |
| Warnings: | Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point., Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods., Keep out of the reach of children. |






