











ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1799W Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBASUNOTBAST
- Тегло: 2.89kg
- SKU: MOBASUNOTBAST
626.90€ (1,226.12лв.)
без ДДС: 522.42€ (1,021.76лв.)
![]() |
12 x 59.20 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1799W Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, MOBASUNOTBAST
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1799W Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, цена ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1799W Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, оферти ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1799W Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, ревю ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1799W Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, промоция ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1799W Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, онлайн магазин ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1799W Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, поръчай ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1799W Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1799W Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver мнения
, ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1799W Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1799W Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, гаранция ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1799W Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, бърза доставка ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1799W Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS MOBASUNOTBAST характеристики
, ASUS MOBASUNOTBAST спецификации
, ASUS MOBASUNOTBAST review
, ASUS MOBASUNOTBAST сравнение
, ASUS MOBASUNOTBAST отзиви
, ASUS MOBASUNOTBAST намаление
EAN: 4711387875414
MPN: X1605VA-MB1799W
Technical Specifications
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Performance cores | 4 |
| Processor cores | 8 |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor model | i5-13420H |
| Efficient cores | 4 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.6 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor base power | 45 W |
| Maximum turbo power | 115 W |
| Processor manufacturer | Intel |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.4 GHz |
| Processor threads | 12 |
| Processor boost frequency | 4.6 GHz |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Internal memory | 16 GB |
| Product colour | Silver |
| Product type | Laptop |
| Colour name | Cool Silver |
| AC adapter output current | 3.42 A |
| DC-in jack | Yes |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter power | 65 W |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| AC adapter output voltage | 19 V |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Password protection | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Weight | 1.88 kg |
| Height | 19.9 mm |
| Depth | 249.5 mm |
| Width | 358.7 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Mobile network connection | No |
| WWAN | Not installed |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| AC adapter included | Yes |
| Display diagonal | 40.6 cm (16") |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| LED backlight | Yes |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Touchscreen | No |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Panel type | IPS-Level |
| Anti-glare screen | Yes |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| HD type | WUXGA |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Audio system | SonicMaster |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Compliance certificates | REACH |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express 3.0 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Optical drive type | No |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| SSD capacity | 512 GB |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| HDMI version | 1.4 |
| Display resolution | 1280 x 720 pixels |
| Front camera | Yes |
| Front camera HD type | HD |
| Battery capacity | 42 Wh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Number of battery cells | 3 |
| Pointing device | Touchpad |
| Numeric keypad | Yes |
| Keyboard backlit | Yes |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Hazard pictogram(s) | GHS08: Health hazard |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
| Warnings | Keep out of the reach of children. |
| Warnings | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Warnings | Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7 x 48 x 31 cm
Weight: 2.888 kg

