





















ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2932W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBASUNOTBASU
- Тегло: 2.52kg
- SKU: MOBASUNOTBASU
574.66€ (1,123.93лв.)
без ДДС: 478.88€ (936.61лв.)
![]() |
12 x 54.27 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2932W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, MOBASUNOTBASU
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2932W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, цена ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2932W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, оферти ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2932W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, ревю ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2932W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, промоция ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2932W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, онлайн магазин ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2932W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, поръчай ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2932W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2932W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue мнения
, ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2932W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2932W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, гаранция ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2932W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, бърза доставка ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2932W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS MOBASUNOTBASU характеристики
, ASUS MOBASUNOTBASU спецификации
, ASUS MOBASUNOTBASU review
, ASUS MOBASUNOTBASU сравнение
, ASUS MOBASUNOTBASU отзиви
, ASUS MOBASUNOTBASU намаление
EAN: 4711636162920
MPN: X1504VA-BQ2932W
Technical Specifications
| Processor generation | Intel Core (Series 1) |
| Performance cores | 2 |
| Maximum turbo power | 55 W |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Performance-core base frequency | 1.4 GHz |
| Processor base power | 15 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.8 GHz |
| Efficient cores | 8 |
| Efficient-core base frequency | 0.9 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor threads | 12 |
| Processor family | Intel Core 5 |
| Processor model | 120U |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor boost frequency | 5 GHz |
| Processor cores | 10 |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card family | Intel Graphics |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel Graphics |
| Memory slots | SO-DIMM |
| Maximum internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Internal memory | 16 GB |
| Product type | Laptop |
| Colour name | Quiet Blue |
| Product colour | Blue |
| AC adapter power | 45 W |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter output current | 2.25 A |
| AC adapter output voltage | 20 V |
| Password protection | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Depth | 232.5 mm |
| Width | 359.7 mm |
| Height | 17.9 mm |
| Weight | 1.7 kg |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | No |
| Mobile network connection | No |
| Bluetooth version | 5.2 |
| WWAN | Not installed |
| Bluetooth | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Repairability index | 9.3 |
| Touchscreen | No |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Anti-glare screen | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| LED backlight | Yes |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6") |
| Display | IPS-Level |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| HD type | Full HD |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Audio system | SonicMaster |
| Compliance certificates | REACH |
| Card reader integrated | No |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| NVMe | Yes |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD form factor | M.2 |
| SSD capacity | 512 GB |
| Optical drive type | No |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 512 GB |
| HDMI version | 1.4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 2 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Front camera HD type | HD |
| Display resolution | 1280 x 720 pixels |
| Front camera | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Number of battery cells | 3 |
| Battery capacity | 42 Wh |
| Numeric keypad | Yes |
| Pointing device | Touchpad |
| Hazard pictogram(s) | GHS08: Health hazard |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
| Warnings | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Warnings | Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
| Warnings | Keep out of the reach of children. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 30 x 7 x 48.7 cm
Weight: 2.52 kg

