















ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2919W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBASUNOTBATJ
- Тегло: 2.52kg
- SKU: MOBASUNOTBATJ
586.13€ (1,146.37лв.)
без ДДС: 488.44€ (955.31лв.)
![]() |
12 x 55.35 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2919W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, MOBASUNOTBATJ
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2919W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, цена ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2919W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, оферти ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2919W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, ревю ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2919W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, промоция ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2919W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, онлайн магазин ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2919W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, поръчай ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2919W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2919W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver мнения
, ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2919W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2919W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, гаранция ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2919W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, бърза доставка ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2919W Intel Core 5 120U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS MOBASUNOTBATJ характеристики
, ASUS MOBASUNOTBATJ спецификации
, ASUS MOBASUNOTBATJ review
, ASUS MOBASUNOTBATJ сравнение
, ASUS MOBASUNOTBATJ отзиви
, ASUS MOBASUNOTBATJ намаление
EAN: 4711636162951
MPN: X1504VA-BQ2919W
Technical Specifications
| Processor boost frequency | 5 GHz |
| Efficient-core base frequency | 0.9 GHz |
| Efficient cores | 8 |
| Performance cores | 2 |
| Processor family | Intel Core 5 |
| Processor threads | 12 |
| Processor cores | 10 |
| Performance-core base frequency | 1.4 GHz |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor model | 120U |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor manufacturer | Intel |
| Maximum turbo power | 55 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.8 GHz |
| Processor generation | Intel Core (Series 1) |
| Processor base power | 15 W |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel Graphics |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | Intel Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Maximum internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Memory form factor | On-board + SO-DIMM |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory slots | SO-DIMM |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 8 GB |
| Product colour | Silver |
| Colour name | Cool Silver |
| Housing material | Plastic |
| Product type | Laptop |
| DC-in jack | Yes |
| AC adapter output voltage | 19 V |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter output current | 2.37 A |
| USB Type-C charging port | No |
| AC adapter power | 45 W |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Password protection | Yes |
| Weight | 1.7 kg |
| Depth | 232.5 mm |
| Height | 17.9 mm |
| Width | 359.7 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Mobile network connection | No |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| AC adapter included | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| LED backlight | Yes |
| HD type | Full HD |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6") |
| Colour gamut | 45% |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Anti-glare screen | Yes |
| RGB colour space | NTSC |
| Panel type | IPS-Level |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Touchscreen | No |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Audio system | SonicMaster |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Compliance certificates | REACH |
| Optical drive type | No |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 512 GB |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Display resolution | 1280 x 720 pixels |
| Front camera | Yes |
| Front camera HD type | HD |
| Number of battery cells | 3 |
| Battery capacity | 42 Wh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Numeric keypad | Yes |
| Pointing device | Touchpad |
| Warnings | Keep out of the reach of children. |
| Warnings | Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
| Warnings | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Hazard pictogram(s) | GHS08: Health hazard |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 48.6 x 7 x 30 cm
Weight: 2.52 kg

