







ASUS Vivibook F1504ZA-WH52 laptop i5-1235U 15.6" FHD AG 8GB SSD256 BT Windows 11 Quiet Blue (REPACK) 2Y
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBASUNOTBATA
- Тегло: 2.18kg
- SKU: MOBASUNOTBATA
465.97€ (911.36лв.)
без ДДС: 388.31€ (759.47лв.)
![]() |
12 x 44.00 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS Vivibook F1504ZA-WH52 laptop i5-1235U 15.6 FHD AG 8GB SSD256 BT Windows 11 Quiet Blue (REPACK) 2Y
, MOBASUNOTBATA
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS Vivibook F1504ZA-WH52 laptop i5-1235U 15.6 FHD AG 8GB SSD256 BT Windows 11 Quiet Blue (REPACK) 2Y
, цена ASUS Vivibook F1504ZA-WH52 laptop i5-1235U 15.6 FHD AG 8GB SSD256 BT Windows 11 Quiet Blue (REPACK) 2Y
, оферти ASUS Vivibook F1504ZA-WH52 laptop i5-1235U 15.6 FHD AG 8GB SSD256 BT Windows 11 Quiet Blue (REPACK) 2Y
, ревю ASUS Vivibook F1504ZA-WH52 laptop i5-1235U 15.6 FHD AG 8GB SSD256 BT Windows 11 Quiet Blue (REPACK) 2Y
, промоция ASUS Vivibook F1504ZA-WH52 laptop i5-1235U 15.6 FHD AG 8GB SSD256 BT Windows 11 Quiet Blue (REPACK) 2Y
, онлайн магазин ASUS Vivibook F1504ZA-WH52 laptop i5-1235U 15.6 FHD AG 8GB SSD256 BT Windows 11 Quiet Blue (REPACK) 2Y
, поръчай ASUS Vivibook F1504ZA-WH52 laptop i5-1235U 15.6 FHD AG 8GB SSD256 BT Windows 11 Quiet Blue (REPACK) 2Y
, ASUS Vivibook F1504ZA-WH52 laptop i5-1235U 15.6 FHD AG 8GB SSD256 BT Windows 11 Quiet Blue (REPACK) 2Y мнения
, ASUS Vivibook F1504ZA-WH52 laptop i5-1235U 15.6 FHD AG 8GB SSD256 BT Windows 11 Quiet Blue (REPACK) 2Y сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS Vivibook F1504ZA-WH52 laptop i5-1235U 15.6 FHD AG 8GB SSD256 BT Windows 11 Quiet Blue (REPACK) 2Y
, гаранция ASUS Vivibook F1504ZA-WH52 laptop i5-1235U 15.6 FHD AG 8GB SSD256 BT Windows 11 Quiet Blue (REPACK) 2Y
, бърза доставка ASUS Vivibook F1504ZA-WH52 laptop i5-1235U 15.6 FHD AG 8GB SSD256 BT Windows 11 Quiet Blue (REPACK) 2Y
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS MOBASUNOTBATA характеристики
, ASUS MOBASUNOTBATA спецификации
, ASUS MOBASUNOTBATA review
, ASUS MOBASUNOTBATA сравнение
, ASUS MOBASUNOTBATA отзиви
, ASUS MOBASUNOTBATA намаление
EAN: 5903719149655
MPN: F1504ZA-WH52
Technical Specifications
| Cache memory | 12 MB |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Processor frequency | 1.2 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor threads | 12 |
| Processor boost frequency | 4.4 GHz |
| Processor model | i5-1235U |
| Processor cores | 10 |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card model | Intel Iris Xe Graphics |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Internal memory | 8 GB |
| Colour name | Quiet Blue |
| Anti-bacterial coating | Yes |
| Product type | Laptop |
| Laptop model | Vivobook 15 |
| Product colour | Blue |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Windows Hello | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Password protection | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Depth | 232.5 mm |
| Height | 17.9 mm |
| Weight | 1.7 kg |
| Width | 359.7 mm |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Yes |
| Display type | IPS |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| NTSC coverage (typical) | 45% |
| Touchscreen | No |
| Screen to body ratio | 84% |
| Aspect ratio | 16:9 |
| LED backlight | Yes |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Operating system installed | Windows 11 |
| Stereo sound | Yes |
| Dolby Atmos® support | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Regulatory Approvals | Rohs, REACH |
| Energy Star certified | Y |
| SSD interface | NVMe, PCI Express 3.0 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Total SSDs capacity | 256 GB |
| Storage media | SSD |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Privacy protection | Yes |
| Front camera HD type | HD |
| Front camera resolution | 1280 x 720 pixels |
| Front camera | Yes |
| Battery capacity | 42 Wh |
| Power supply unit (PSU) capacity | 45 W |
| Number of battery cells | 3 |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output voltage | 19 V |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Backlight keypad | Yes |
| Numeric keypad | Yes |
| Pointing device | Touchpad |
| Warnings | Keep out of the reach of children. |
| Warnings | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Warnings | Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 8.4 x 48 x 33.3 cm
Weight: 2.18 kg

