













ASUS TUF Gaming VG32AQA1A 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONASUGAM0042
- Тегло: 9.70kg
- SKU: MONASUGAM0042
487.37€ (953.21лв.)
без ДДС: 406.14€ (794.34лв.)
![]() |
12 x 46.02 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS TUF Gaming VG32AQA1A 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, MONASUGAM0042
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS TUF Gaming VG32AQA1A 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, цена ASUS TUF Gaming VG32AQA1A 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, оферти ASUS TUF Gaming VG32AQA1A 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, ревю ASUS TUF Gaming VG32AQA1A 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, промоция ASUS TUF Gaming VG32AQA1A 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, онлайн магазин ASUS TUF Gaming VG32AQA1A 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, поръчай ASUS TUF Gaming VG32AQA1A 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, ASUS TUF Gaming VG32AQA1A 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black мнения
, ASUS TUF Gaming VG32AQA1A 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS TUF Gaming VG32AQA1A 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, гаранция ASUS TUF Gaming VG32AQA1A 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, бърза доставка ASUS TUF Gaming VG32AQA1A 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS MONASUGAM0042 характеристики
, ASUS MONASUGAM0042 спецификации
, ASUS MONASUGAM0042 review
, ASUS MONASUGAM0042 сравнение
, ASUS MONASUGAM0042 отзиви
, ASUS MONASUGAM0042 намаление
EAN: 4711081907466
MPN: VG32AQA1A
Technical Specifications
| Feet colour | Black |
| Market positioning | Gaming |
| Product colour | Black |
| Power consumption (typical) | 26 W |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Height (without stand) | 426.2 mm |
| Weight (with stand) | 6.7 kg |
| Weight (without stand) | 5.7 kg |
| Width (without stand) | 716.3 mm |
| Depth (without stand) | 54.9 mm |
| Height (with stand) | 496.2 mm |
| Width (with stand) | 716.3 mm |
| Depth (with stand) | 213.8 mm |
| Game mode | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Package depth | 560 mm |
| Package height | 187 mm |
| Package width | 803 mm |
| Package weight | 9.72 kg |
| Package type | Box |
| Stand included | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Backlight type | LED |
| Maximum refresh rate | 170 Hz |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Pixel pitch | 0.272 x 0.272 mm |
| Touchscreen | No |
| Digital vertical frequency | 48 - 144 Hz |
| Dynamic contrast ratio marketing name | ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) |
| Display technology | LED |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Panel type | VA |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Anti-glare screen | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 125% |
| Digital horizontal frequency | 30 - 223 kHz |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Response time | 1 ms |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Screen shape | Flat |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Wide Quad HD |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Display diagonal | 80 cm (31.5") |
| Contrast ratio (dynamic) | 100000000:1 |
| Number of speakers | 2 |
| RMS rated power | 4 W |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in camera | No |
| Cable lock slot type | Kensington |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Height adjustment | No |
| Tilt angle range | -5 - 20° |
| Cable lock slot | Yes |
| HDMI | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| HDMI version | 2.0 |
| Built-in USB hub | No |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Headphone out | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDCP | Yes |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids. |
| Warnings | Do not expose to water or excessive moisture. |
| Warnings | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 18 x 55 x 80 cm
Weight: 9.7 kg

