





ASUS TUF Gaming VG328H1B computer monitor 80 cm (31.5") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VG328H1B
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 10.50kg
500.11€ (978.13лв.)
без ДДС: 416.76€ (815.11лв.)
![]() |
12 x 47.23 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS TUF Gaming VG328H1B computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, VG328H1B
, ASUS
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете ASUS TUF Gaming VG328H1B computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, цена ASUS TUF Gaming VG328H1B computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, оферти ASUS TUF Gaming VG328H1B computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, ревю ASUS TUF Gaming VG328H1B computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, промоция ASUS TUF Gaming VG328H1B computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, онлайн магазин ASUS TUF Gaming VG328H1B computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, поръчай ASUS TUF Gaming VG328H1B computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, ASUS TUF Gaming VG328H1B computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black мнения
, ASUS TUF Gaming VG328H1B computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, asus {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален ASUS TUF Gaming VG328H1B computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, гаранция ASUS TUF Gaming VG328H1B computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, бърза доставка ASUS TUF Gaming VG328H1B computer monitor 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, ASUS VG328H1B характеристики
, ASUS VG328H1B спецификации
, ASUS VG328H1B review
, ASUS VG328H1B сравнение
, ASUS VG328H1B отзиви
, ASUS VG328H1B намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Feet colour: | Black |
| Frameless design: | Yes |
| Power consumption (off): | 0.2 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 33.2 W |
| Power consumption (standby): | 0.3 W |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 33 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | Not available |
| Width (with stand): | 709.8 mm |
| Height (with stand): | 507.1 mm |
| Depth (with stand): | 213.8 mm |
| Depth (without stand): | 87.3 mm |
| Height (without stand): | 426.1 mm |
| Weight (with stand): | 7 kg |
| Width (without stand): | 709.8 mm |
| Weight (without stand): | 6 kg |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Package depth: | 226 mm |
| Package height: | 595 mm |
| Package width: | 810 mm |
| Package weight: | 10.6 kg |
| Cables included: | AC, Audio (3.5mm) |
| Stand included: | Yes |
| HDMI cable length: | 1 m |
| HD type: | Full HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display number of colours: | 16.78 million colours |
| Pixel pitch: | 0.363 x 0.363 mm |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Display surface: | Matt |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Digital horizontal frequency: | 24 - 180 kHz |
| Screen shape: | Curved |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Display diagonal: | 80 cm (31.5") |
| Supported graphics resolutions: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Response time: | 1 ms |
| Digital vertical frequency: | 48 - 165 Hz |
| Touchscreen: | No |
| Maximum refresh rate: | 165 Hz |
| Colour gamut standard: | sRGB |
| sRGB coverage (typical): | 120% |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| DDC/CI: | Yes |
| Viewable size, vertical: | 69.8 cm |
| Display technology: | LED |
| Viewable size diagonal: | 39.3 cm |
| Panel type: | VA |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| RMS rated power: | 2 W |
| Built-in camera: | No |
| Number of speakers: | 2 |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Cable lock slot: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 23° |
| VESA mounting: | Yes |
| Swivel angle range: | -15 - 15° |
| Height adjustment: | No |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Swivelling: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| DVI port: | No |
| HDMI version: | 2.0 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| Headphone out: | Yes |
| Headphone outputs: | 1 |
| PC Audio in: | Yes |
| Built-in USB hub: | No |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| HDMI: | Yes |
| Harmonized System (HS) code: | 85285210 |






