











ASUS TUF Gaming RTX 5070 Ti 16 GB OC White graphics card
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VGAASUNVD0929
- Тегло: 2.50kg
- SKU: VGAASUNVD0929
1,084.10€ (2,120.32лв.)
без ДДС: 903.42€ (1,766.94лв.)
![]() |
12 x 102.38 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS TUF Gaming RTX 5070 Ti 16 GB OC White graphics card
, VGAASUNVD0929
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS TUF Gaming RTX 5070 Ti 16 GB OC White graphics card
, цена ASUS TUF Gaming RTX 5070 Ti 16 GB OC White graphics card
, оферти ASUS TUF Gaming RTX 5070 Ti 16 GB OC White graphics card
, ревю ASUS TUF Gaming RTX 5070 Ti 16 GB OC White graphics card
, промоция ASUS TUF Gaming RTX 5070 Ti 16 GB OC White graphics card
, онлайн магазин ASUS TUF Gaming RTX 5070 Ti 16 GB OC White graphics card
, поръчай ASUS TUF Gaming RTX 5070 Ti 16 GB OC White graphics card
, ASUS TUF Gaming RTX 5070 Ti 16 GB OC White graphics card мнения
, ASUS TUF Gaming RTX 5070 Ti 16 GB OC White graphics card сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS TUF Gaming RTX 5070 Ti 16 GB OC White graphics card
, гаранция ASUS TUF Gaming RTX 5070 Ti 16 GB OC White graphics card
, бърза доставка ASUS TUF Gaming RTX 5070 Ti 16 GB OC White graphics card
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS VGAASUNVD0929 характеристики
, ASUS VGAASUNVD0929 спецификации
, ASUS VGAASUNVD0929 review
, ASUS VGAASUNVD0929 сравнение
, ASUS VGAASUNVD0929 отзиви
, ASUS VGAASUNVD0929 намаление
EAN: 4711636066334
MPN: 90YV0MD3-M0NA00
Technical Specifications
| Graphics processor | GeForce RTX 5070 Ti |
| CUDA | Yes |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Processor frequency (OC mode) | 2610 MHz |
| CUDA cores | 8960 |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Processor boost clock speed | 2588 MHz |
| Graphics card memory type | GDDR7 |
| Memory bandwidth (max) | 28 GB/s |
| Discrete graphics card memory | 16 GB |
| Memory bus | 256 bit |
| Illumination | Yes |
| Cooling type | Active |
| Form factor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Illumination colour | Multi |
| Cooling technology | ASUS Axial-tech |
| Number of slots | 3.125 |
| Product colour | White |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Minimum system power supply | 850 W |
| Supplementary power connectors | 1x 16-pin |
| Length | 329 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 62.5 mm |
| Overclocked (OC) edition | Yes |
| NPU performance up to | 1484 TOPs |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| HDCP version | 2.3 |
| OpenGL version | 4.6 |
| HDCP | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| TV tuner integrated | No |
| Dual Link DVI | No |
| NVIDIA Ansel | Yes |
| Package width | 420 mm |
| Package height | 87 mm |
| Package depth | 226 mm |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort version | 2.1b |
| HDMI version | 2.1b |
| HDMI ports quantity | 2 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 25 x 44 x 11 cm
Weight: 2.5 kg

